Rehber NO.1 G6 Smart Watch - Akıllı Saat Yeni Tema Yükleme

theniksiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Mi5
Konular
0
No 1 G6 saat için mediatek smartdevice uygulamasını googleplayden indirin ve eşlemden sonra indirdiğiniz temaları appmanager klasörüne atınzı sonra uygulamadan istediğiniz temaları saate yükleyin
media tek indiriyor ama kurul<amadı diyor neden böyle bir sey dedi anlamadım yükleyemedik halen tema

theniksiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hayır Sıkıntıyı çözdüm arkadaşlar. telefondaki qr code tarama yaptıgınızda yönlendirdiği fundo wear adlı programdan kaynaklanıyor.
iki program aynı anda telefona yüklenmiyor. bu sebeple 1 . fundo wearı silin , ardından 2. mediatek smart device ı yükleyin . programı açtığınızda zaten direk connected g6 diyor bundan sonraki adım şu 3. temaları bilgisayarınıza indirin zipten çıkarın sonra 4. telefonu bilgisayara bağlayın orda dahili hafızanızda appmanager adlı dosyayı aratın bulunca 5. içerisinde daha önce zipten çıkardığınız dosyaları atın bu sefer işlem tamam olacak...
temaların hepsi tam uyumlu ....

telefonunuz dan uygulamayı açın ve orda my applicationda göreceksiniz...

okan0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
okan
Cihazım
no.1 g 6
Konular
0
Merhaba ;
Ben yeni bir no.1 g6 swatch akıllı saat aldım ama bunu iphone ile senkronize edemiyorum bana bunun püf noktalarını anlatabilecek yardımsever bir arkadaş arıyorum .bana özelden yazabilirsiniz. Bununla ilgili youtube da anlatım videosu bulamadım bana yardımcı olabilirseniz sevinirim . herkese teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

erkul1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
samsung a5
Konular
0
gw01 kullanıyorum arayüzlerin saati calışıyor fakat tarih değişmiyor analoglarda 3 ün üzerinde örneğin ayın 8 i vardır ya o hep sekizde kalıyor sorun nedir acaba

bad98cat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET
Cihazım
note5
Konular
0
Y1 modeli için mediatek smart devize programını kullanamıyorum. My applications içerisinde saat yüzleri görünüyor ama yüklenmiyor bir türlü. Yardımcı olabilirmisiniz?

hycivan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
note 4
Konular
0
vxp tema sitesini önerebilir misiniz acaba yukarıda paylaşılanların hepsi iptal olmuş

Sercan52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Note 5
Konular
0
Tema indirebileceğim link atabilecek olan var mı?

Üst Alt