Soru NFC işlevini geri yükle hatası

Hamiismail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hami
Cihazım
Rn 9
Meslek
EGM
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
muuı 14.0.6
Telefon Modeli
redmi note 12 pro+
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Redmi note 12 pro + kullanıyorum cihazı ayarlarını açıp bağlantı ve paylaşım alanına girdiğimde NFC özelliğini açıp kapattıgımız alanda "NFC işlevini geri yükle" yazıyor ve tıkladığımda yükle diyor sonra yüklenemedi uyarısı alıyorum.

ayrıca ekran kapanma süresini 15 saniye ayarlıyorum ekran tam kapanmadan önce bir tık koyulaşıyor buraya kadar her şey normal, burada ekrana dokunduğumuzda ekran ışığının tekrar normale dönmesi gerek ama dönmüyor. ekran çalışıyor. istediğim yere tıklaya biliyorum ancak parlaklık neredeyse sıfıra yakın. tuş kilidinden kapatırsak yada yukardaki ekran parlaklığı çubuğundan değiştirirsem normale dönüyor. bunu gündüzleri sürekli yapıyor. ama geceleri bazen ekrana dokunduğumda ekran ışığı normal tepki veriyor.
otomatik parlaklık kapalı
hareketle uyanma kapalı
ekrana çift dokunarak açma açık ( yoksa sürekli yandan açıp kapatmam gerekiyor)

Ekli dosyalar

• 1111.jpg
    1111.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 15
  • 22222.jpg
    22222.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 14
  • 4444.jpg
    4444.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 13
  • 5555.jpg
    5555.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 14
  • 33333.jpg
    33333.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 13

ygtcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ygtcan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Dostum selam ekran ile ilgili belirttiğin sorunun aynısı bende vardı, dün direnç değişimi ile imei kaydı yaptırdım ekran sorunu kendiliğinden çözüldü. ama NFC ile aynı anlattığın sorunu yaşıyorum. Senin konuyu da o şekilde buldum zaten. NFC ile ilgili gelişme var mı ?

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
kran kapanma süresini 15 saniye ayarlıyorum ekran tam kapanmadan önce bir tık koyulaşıyor buraya kadar her şey normal, burada ekrana dokunduğumuzda ekran ışığının tekrar normale dönmesi gerek ama dönmüyor.
Eea 14.0.10 sürümünde ekran sorunu yaşamıyorum. NFC bu cihazı kullanan herkeste aynı sanırım.

Oyla:
Üst Alt