Yardım NEXUS 7 2 2013 Wİ-Fİ MIUI YÜKLEME

owerkaragoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Konular
1
Arkadaşlar nexus 7 2 ye Türkçe dili mevcut olan miui romu nereden bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. En güncel miui kurdum türkçe yok 3 dil var içinde farklı sürümler kurdum onda da yok yardımcı olursanız sevinirim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
owerkaragoz' Alıntı:
Arkadaşlar nexus 7 2 ye Türkçe dili mevcut olan miui romu nereden bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. En güncel miui kurdum türkçe yok 3 dil var içinde farklı sürümler kurdum onda da yok yardımcı olursanız sevinirim.
Güncel derken en son versiyonu aklımda kaldığı kadarıyla Ağustos 2014. Xiaomi.eu sitesinde bulabilirsiniz. Bölümde resimli, videolu anlatımlarını yapmıştım diye hatırlıyorum. Bölüme bir bakın. Müsait olduğumda daha ayrıntılı yazarım.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

owerkaragoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Konular
1
Teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada vermiş oldugunuz linkte miui romu türkçe midir acaba

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: NEXUS 7 2 2013 Wİ-Fİ MIUI YÜKLEME

owerkaragoz' Alıntı:
Teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada vermiş oldugunuz linkte miui romu türkçe midir acaba

en.miui.com daki romlar, Çince ve İngilizcedir.
xiaomi.eu daki romlar ise multilanguage denen, yani içerisinde Türkçe de dahil olmak üzere birçok dili barındıran, ayrıca Google servisleri ve uygulamaları barındıran romlardır.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

owerkaragoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Konular
1
Merhaba

Nexus 7 2 ( flo ) Miui indirdim kendi sitesinden ama türkçe language çıkmadı 3 dil mevcut ingilizce ve çinçe bir tane daha çince tarzında bir dil var. Acaba sizden rica etsem Miui Türkçe İmaj dosyasını bulup atabilir misiniz.

Şimdiden Teşekkürler

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
owerkaragoz' Alıntı:
Merhaba

Nexus 7 2 ( flo ) Miui indirdim kendi sitesinden ama türkçe language çıkmadı 3 dil mevcut ingilizce ve çinçe bir tane daha çince tarzında bir dil var. Acaba sizden rica etsem Miui Türkçe İmaj dosyasını bulup atabilir misiniz.

Şimdiden Teşekkürler

Rom'u indirdiğiniz linki yazabilir misiniz? Multi Rom'larda Türkçe olmaması mümkün değil. 

Oyla:
Üst Alt