Nexus 4 : MIUI 4.7.18 Android 4.4 Kitkat

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Ynt: RE: Cvp: Nexus 4 : MIUI 4.7.18 Android 4.4 Kitkat

cantara' Alıntı:
saliharda pid=9285 dateline=1410601141' Alıntı:
Sorunsuz 4.9.5 mako multi rom kurdu ama Sim kart ve Wifi görmüyor. Modem sorununu nasıl asabilirim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam galiba TWRP recovery kullanarak kurdunuz. CWM, Multirom TWRP veya philz touch kullanarak yükleme yaparsanız sorununuz düzelecektir.

Tsk ederim hiç aklıma gelmemişti :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Nexus 4 : MIUI 4.7.18 Android 4.4 Kitkat

saliharda pid=9295 dateline=1410621989' Alıntı:
cantara pid=9286 dateline=1410606147' Alıntı:
saliharda pid=9285 dateline=1410601141' Alıntı:
Sorunsuz 4.9.5 mako multi rom kurdu ama Sim kart ve Wifi görmüyor. Modem sorununu nasıl asabilirim

Hocam galiba TWRP recovery kullanarak kurdunuz. CWM, Multirom TWRP veya philz touch kullanarak yükleme yaparsanız sorununuz düzelecektir.

Tsk ederim hiç aklıma gelmemişti :)  

Rica ederim. :)

ryneer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Konular
0
iyi günler kolay gelsin. Bende mivu yu yüklemek istedim ancak ?? hattı görmüyor wifi yok ? kamera yok ? sonra o anahtar kısmı geç gelio. root işlemini toolkit 2.0.5 ile yaptım güncel olmuş olmuyor mu recovery işlemleri niye böyle oldu anlamadım yardımcı olur musunuz ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
ryneer' Alıntı:
iyi günler kolay gelsin. Bende mivu yu yüklemek istedim ancak ?? hattı görmüyor wifi yok ? kamera yok ? sonra o anahtar kısmı geç gelio. root işlemini toolkit 2.0.5 ile yaptım güncel olmuş olmuyor mu recovery işlemleri niye böyle oldu anlamadım yardımcı olur musunuz ?

[font='Open Sans', sans-serif]Hocam galiba TWRP recovery kullanarak kurdunuz. CWM, Multirom TWRP veya philz touch kullanarak yükleme yaparsanız sorununuz düzelecektir.

ryneer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Konular
0
HiddeNKinG' Alıntı:
ryneer' Alıntı:

[font='Open Sans', sans-serif]Hocam galiba TWRP recovery kullanarak kurdunuz. CWM, Multirom TWRP veya philz touch kullanarak yükleme yaparsanız sorununuz düzelecektir.

demek istediğinizi anladım da. o dediğiniz program mı dosya mı ??? toolkkitle yapıyorum ben. indiricekmiyim ? onu anlamadım. Link varsa atarsanız sevinirim 

ryneer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Konular
0
ryneer' Alıntı:
HiddeNKinG' Alıntı:
ryneer' Alıntı:

demek istediğinizi anladım da. o dediğiniz program mı dosya mı ??? toolkkitle yapıyorum ben. indiricekmiyim ? onu anlamadım. Link varsa atarsanız sevinirim 

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ryneer' Alıntı:

Hocam aşağıda verdiğim linkte verilen recovery kurup romu bu recovery ile kurduğunuzda sorun çözülecektir.

http://www.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1859697&extra=page%3D1

Rom kurma işlemini toolkit ile yapmanızı pek tavsiye etmiyorum, çünkü toolkit ile gerekli seçimleri yapmanız mümkün değil. Toolkit ile bootloader açıp root'ladıktan sonra recovery moduna geçerek gerekli kurulumları el ile yapmanız daha uygun ve sağlıklı olacaktır.

Üst Alt