Çözüldü Newpipe ile ilgili bir sorun.

sleepboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FallenDemon
Cihazım
11T
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13
Telefon Modeli
11T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Newpipe uygulamasında mevcut Youtube üzerindeki aboneliklerimi aktarabildim fakat. Daha sonra izlemeye aldığım listeyi bir türlü aktarmayı başaramadım. .csv uzantılı dosyayı aktarmaya başladıktan sonra aktarma başarılı diyor fakat uygulamada yine de daha sonra izle listelerim gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi.

Çözüm
Arkadaşlar Newpipe uygulamasında mevcut Youtube üzerindeki aboneliklerimi aktarabildim fakat. Daha sonra izlemeye aldığım listeyi bir türlü aktarmayı başaramadım. .csv uzantılı dosyayı aktarmaya başladıktan sonra aktarma başarılı diyor fakat uygulamada yine de daha sonra izle listelerim gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi.

Bende becerememiştim hocam. O sebeple halen youtube vanced kullanıyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315

Bende becerememiştim hocam. O sebeple halen youtube vanced kullanıyorum

Oyla: Çözüm
Üst Alt