Oyun New state + geliştirici seçenekleri

• Konbuyu başlatan bbma
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Yöntem basit aslında.
Magisk uygulamasını devre dışı bırakmak gerekiyor. Videodaki uygulama ya da app freezer uygulaması ile devre dışı bırakın yeter.
Magisk uygulaması devre dışı kalsa bile modüller çalışmaya devam ediyor ancak root yetkisi çalışmıyor.

Ben sorunsuz çalıştırdım şu an.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5

Lucifer5557

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyid
Cihazım
Xiaomi poco f2
Konular
15
Usb hata ayıklamayı da kapattım.. Geliştirici seçeneklerini de kapattım, magisk i de gizledim. Ama hep ayni siteye yönlendirip aynı uyarıyı veriyor, geliştirici seçeneklerini kapatın, emilator ü kaldırın gibi. Bahsettiği emilator magisk değildir diye düşünüyorum. Ki gizliyorum da....

Yok mu başka çözümü
Bende aynisin yapdim oyuna giryor guncele geliyor yap diyorum yapiyor 100/15 de atiyor oyundad
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yöntem basit aslında.
Magisk uygulamasını devre dışı bırakmak gerekiyor. Videodaki uygulama ya da app freezer uygulaması ile devre dışı bırakın yeter.
Magisk uygulaması devre dışı kalsa bile modüller çalışmaya devam ediyor ancak root yetkisi çalışmıyor.

Ben sorunsuz çalıştırdım şu an.
Yapiyorum bende oyle yapiyorum ancak oyuna giryor gunceleme sirasinda oyundan atiyor

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Oyuna giriyorsa rootu atlıyor demektir. Bu kısımda sorun yok. Ama güncelleme sırasında atması farklı bir sebepten olmalı..temiz sıfır kurulum denediniz mi.

Üst Alt