Yardım Netgalaksi bir türlü geçiş yapamıyorum?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba hocalarım öncelikle herkesin başı sağolsun Allah yardımcımız olsun millet olarak

Ben GIBIRNet kullanıyorum yaklaşık 6 ay olacak ilk başlarda sorun yaşasamda şu an sorunsuz kullanıyorum 100Mbps fiberi. Ama netgalaksi fiyat 90TL ve 30 Ocak ta bunları evrakları WhatsApp ile PDF olarak attım 2 haftadır geçiş yapılamıyor ya deli oldum iyicene. Netgalaksiye soruyorum diyorum niye böyle diyor şu an bağlı olduğunuz firma red veriyor (aslında Türk Telekom red veriyor bunlar böyle söylüyor) nedeni ise Türk Telekom firmayı tanımıyor ya da görmüyor diyor unvan adı değişmiş olabilir diyor GIBIRNet dediğiniz firma 2019'dan beri hizmet veriyor ne tanımaması dedim nafile. Sonra GIBIRNet'i aradım geçen hafta ve bu hafta olarak diyorum benim bu firmaya geçiş sürecim var size başvuru vs var mı diyorum onlarda hiçbir başvuru vs görünmüyor ki onay verelim. Ben de tepem attı bugün bırakın iptal edin dedim bana akıl verin cidden çıldıracağım 30TL kar var arada. Yeninden başvuru mu başlatsam öylece beklesem anlamadım bana cidden yardımcı olsanıza şu an 120TL GIBIRNet'e ödüyorum diğer türlü 90TL ödeme yapacağım.
Bu firmada böyle sorun yaşayan var mı acaba? Bir de diyorlar son 2 haftadır bu firmada sorun var diyor şaka gibi ya:)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
2 haftada geçiş yapmayı beceremeyen firmaya ben olsam geçmezdim hocam... 30 lira kar etmeyi planladığınızı belirtmişsiniz ama bu geçişin gerçekleşmesi halinde 90 lira zarar etmeniz daha büyük olasılık gibi görünüyor.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
2 haftada geçiş yapmayı beceremeyen firmaya ben olsam geçmezdim hocam... 30 lira kar etmeyi planladığınızı belirtmişsiniz ama bu geçişin gerçekleşmesi halinde 90 lira zarar etmeniz daha büyük olasılık gibi görünüyor.
Hocam bölge yeni fiber altyapıya sahip ve sorunusun ben şu kafadayım istediğim firmaya geçsemde tam hız alırım diye bu firmayı daha önce kullandım vdl olarak güzeldi şuan tekrar kullanmak istedik ağzım yandı resmen gellmiş modem arayüz id ve şifreniz oluştu zaten onu sen ayarlıyorsun bağlı olduğum firma neti kesmeden verdiğin id ve şifre ne işime yarıcak.Kafam attı en sonunda iptal edin dedim ya başvuruyu siizn gibi taşıma işlemini beceremeyen firmadan performans bekleme dedim ilerde belki düşünürüz dedim

Varsa fiber bu bu kampanya ile geçen bana yardımcı olsun dicektim bende mi sorun var şunu da şu yüzden dedim 3 hafta önce de hat devri işlemi yaptım bağlı olduğum firmada kendi üstüme aldım acaba türk telekom hala eski kullanıcıyı mı tanıyor beni red ediyor çözemedim işin için çıkamadım bir türlü

Üst Alt