Yardım netflix uyumlu değil sorunu

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Hocam bölgeyi Hindistana çevirin gettsapp geliyor otomatik olarak resmi uygulama programı. Oradan netflixi indirip halledin. Haftada 1 kere bölge değiştirip güncelleme kontrol edin sıkıntı olmaz.

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
Hocam bölgeyi Hindistana çevirin gettsapp geliyor otomatik olarak resmi uygulama programı. Oradan netflixi indirip halledin. Haftada 1 kere bölge değiştirip güncelleme kontrol edin sıkıntı olmaz.
Bu yöntemle çalışmıyor çünkü gelen market de play store'a yönlendiriyor.

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Bu yöntemle çalışmıyor çünkü gelen market de play store'a yönlendiriyor.
Ben öyle yaptım hocam yönlendirme yapmıyor. Bende ki cihaz mi 8 android 10 12.0.3 acaba sürüm farklı veya daha düşük benimkisi ondan dolayı mı oluyor anlayamadım

DisLoyaL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Xiaomi note 9
Konular
0
Hocam safety net geçme yöntemlerini deneyebilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de aynı sorun var. Cihaz play protect sertifikalı değil diyor. Burada yazılan çözümleri denedim yine olmuyor. Safetynet cts mobile match fail diyor. Bölgeyi hindistan olarak değiştirdim mi picks geldi ondan netflix indirmeye çalıştığımda Google playe yönlendiriyor. Çözüm bulursanız paylaşırsanız sevinirim.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de aynı sorun var. Cihaz play protect sertifikalı değil diyor. Burada yazılan çözümleri denedim yine olmuyor. Safetynet cts mobile match fail diyor. Bölgeyi hindistan olarak değiştirdim mi picks geldi ondan netflix indirmeye çalıştığımda Google playe yönlendiriyor. Çözüm bulursanız paylaşırsanız sevinirim.
Hocam rom ile alakalı olabilir hangi romdadiniz ?

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Hocam nedense bu çözümü kimse anlatmıyor en sonunda sırf bunun çözümü için konu açacağım. Yapılması gereken adımlar şunlar;

Google Play uygulamasına girin, ayarlar kısmında en altta Google Play Protect sertifikası diye bir kısım var. Orada Play Protect sertifikası var mı yok mu kontrol edin. Eğer lisans yok diyorsa sorununuzun kaynağı budur ki zaten bu sorun %99 bu sebepfen kaynaklanıyor, şimdi anlatacağım şeyleri yaparak lisans ekleyeceğiz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

-Google Play'den Device ID uygulamasını indirin.

Uygulamayı açın ve Google Service Framework kısmında ki ID numaranızı kopyalayın.

Daha sonrasında Google hesabınıza giriş yapmış olduğunuz bir tarayicidan (Chrome onerimdir) aşağıdaki linke tıklayarak kayıt yaptırın.

Sayfanın alt kısmında ki alana kopyaladiginiz Google Service Framework İdsini yapıştırın ve robot değilim kısmında doğrulamayi yapıp kaydet diyin. Cihaz kaydettirildi onayını aldıktan sonra işlem tamamdır.

Google Play Store ve Google Play Hizmetler uygulamasının tüm verilerini temizleyin, telefonunuzu yeniden başlatın.

Not: İşlemleri tamamladığınız zaman çoğu zaman anında nadiren ise maks bir gün içinde Google Play Store uygulamasında bahsettiğim Play Protect sertifikası kısmı kayboluyor, kaybolduğunda ise anlayın ki işlem tamamlanmistir. Kullandığınız Roma göre degiskenlik gösterebilir. Maks 1 gun içinde düzelecektir. Sertifikayı aldıktan sonra Netflix,Disney+ gibi tüm uygulamalar tekrardan Google Play Store'da gözükmeye başlar.

Ekran görüntüleri bana aittir, yeni rom attığım için sertifika bende de yoktu bende işlemler sırasında kayıt yaptırdım ve sonuç başarılı. Google Play Store ve Google Play Hizmetler'in verilerini sildikten sonra anında sertifika kısmı kaybolduartik Netflix magazamda gözüküyor.

Bunun bir konusunu da açacağım, sanirim kimse bu çözümü bilmiyor.
Tamamladım hala sertifika yok

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam aynı adımları ben de yaptım çözülmedi. Bl kilidi açık olduğu için safetynet geçmiyor. Bl kapadım Netflix de düzeldi. Magisk modülü de var sanırım illa açık kullanacağım derseniz onu da kullanabilirsiniz

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam aynı adımları ben de yaptım çözülmedi. Bl kilidi açık olduğu için safetynet geçmiyor. Bl kapadım Netflix de düzeldi. Magisk modülü de var sanırım illa açık kullanacağım derseniz onu da kullanabilirsiniz

Yöntemin çalışması için Safetynet testini cihazınızin geçmesi gerekiyor. Magiskten Safetynet Fix modülü yükleyin Safetynet testi geçilecektir sonrasında işlemleri yapın.

DisLoyaL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Xiaomi note 9
Konular
0
Hocam rom ile alakalı olabilir hangi romdadiniz ?
Ben telefona herhangi bir şey yüklemedim. Arkadaşım alıp hediye etmişti. Rom atmadım mevcutu da nerede yazıyor açıkçası bilmiyorum.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Cihazda root yok malesef bakalım artık