Soru Netflix SD Problemi

ChevChelios38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Matematik 20 Li
Konular
1
K40 ge kullaniyorum drmden baktığımda netflix sertifikam widevine l3 ve kaliteli yayin hdr hd vb almıyorum l1 nasil yapabilirim netflix ve amazon prime sd izlemek istemiyorum yardım edin lütfen 12. 5. 6 global yaziyor romda

Moderatör tarafında düzenlendi:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Bu cihaz hakkında pek bilgim yok ancak Xiaomi, genellikle Çin pazarı için ürettiği ürünlere L1 sertifikası sağlamıyor. Çin pazarı ürünüyse o iş yaş.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bu cihaz hakkında pek bilgim yok ancak Xiaomi, genellikle Çin pazarı için ürettiği ürünlere L1 sertifikası sağlamıyor. Çin pazarı ürünüyse o iş yaş.
aslında söylediğinizin tam tersi bu cihaza çin romu yüklenirse sertifika L1 olur. Xiaomi sadece çin bölgesine özel bootloader kilidi açıkken L1 desteği veriyor. Bu cihaz mtk olduğu için custom rom yüklemekte imkansıza yakın bir şey..

hakanozeltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Computer Scince
Konular
4
Cihazın idsini Sertifikası olan bi cihaz ile değiştrin props isminde magisk modülü bu işi yapıyordu. Bi araştırın isterseniz.

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Cihazın idsini Sertifikası olan bi cihaz ile değiştrin props isminde magisk modülü bu işi yapıyordu. Bi araştırın isterseniz.
Merhaba bunu walleye diye bir uygulama yapıyor cihazı Pixel 2 olarak gösteriyor fakat yine sertifika değişmiyor en azından bende değişmedi cihazım
Mi 5S Plus.

Üst Alt