Çözüldü Netflix hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Xiaomi 5s cihazını kullanmaktayım.Öncelikle Netflix uygulaması Samsung gibi telefonlarda playstore'da mevcut,lakin benim telefonumda yok.Bunu araştırdım Google Play sertfikası olup olmamasıyla alakalıymış.Ben bunu apk olarak indirdim 1-2 hafta kullandım ama son 2 gündür bu uygulamaya giremiyorum.Son sürümü bulup onuda denedim aynı şekil uygulamaya girerken uygulamayı durduruyor ve kapanıyor.Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa sevirim,saygılarla...

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Xiaomi 5s cihazını kullanmaktayım.Öncelikle Netflix uygulaması Samsung gibi telefonlarda playstore'da mevcut,lakin benim telefonumda yok.Bunu araştırdım Google Play sertfikası olup olmamasıyla alakalıymış.Ben bunu apk olarak indirdim 1-2 hafta kullandım ama son 2 gündür bu uygulamaya giremiyorum.Son sürümü bulup onuda denedim aynı şekil uygulamaya girerken uygulamayı durduruyor ve kapanıyor.Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa sevirim,saygılarla...
Ben bu sorunu zamanında Netflix ile canlı ve telefon (yabancı teknik destek hattı) ile yaptığım, 2 saat süren görüşmelerde sadece cihazı yeniden başlatarak çözmüştüm :/ Evet baya şaşırtıcıydı ama bazen böyle şeyler oluyormuş, cihaz sertifikası, sürüm bilgileri vs. istediler elbette...

KaraMasque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9T
Konular
7
Cihazınız root'lumudur? ve bootloader kilidiniz açıkmıdır

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Biraz daha araştırdıktan sonra bölge kısmını Hindistan yapınca Xiaomi'nin kendi mağazası geldi ve oradan Netflix uygulamasını indirince sorun düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt