Soru Netflix Google Playde yok

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Arkadaslar bugun cihaz aldim 11.0.6 surumunde google playde netflix cikmiyor,gecmis konulara baktim apk paylasmislar indirdim ama eski surum google playde gormek icin ne yapmak gerekiyor? Bootloader açık eski cihazi mi 8se o da oyleydi ama markette gorunuyordu

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaslar bugun cihaz aldim 11.0.6 surumunde google playde netflix cikmiyor,gecmis konulara baktim apk paylasmislar indirdim ama eski surum google playde gormek icin ne yapmak gerekiyor? Bootloader açık eski cihazi mi 8se o da oyleydi ama markette gorunuyordu
Xiaomi.eu cihazı bootloader kilidi açık olsa da sertifikalı gösteriyor
Ancak global romda kilit açılınca sertifikasız oluyor

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi.eu cihazı bootloader kilidi açık olsa da sertifikalı gösteriyor
Ancak global romda kilit açılınca sertifikasız oluyor

Play Protecte sertifikayla alakali bisey yazmiyor ama öneriniz nedir

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Lucky Patcherdan mi bahsediyosunuz?
Baya bi sayfa gezdim ama bulamadim
Lucky Patcher'lık durum yok. Rom değişmeniz lazım. Veya SafetyNet testinden geçmek için forumda paylaşılan yolları denemeniz lazım.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam magiske girip ayarlardan magisk hide ı açıyorsunuz. Magiski kapayıp açıyorsunuz ayarların bir üst seçeneğinde magisk hide yazıyor ona basıp Google play hizmetlerini seçin, 3 noktaya basıp sist uyg göster deyin Google playi seçin. Google play ile Google play hizmetlerinin verisini silin Google playin güncellemelerini kaldırıp yeniden başlatın telefonu. Google playi açıp ayarlardan sürümüne tıklayın guncelleyecek kendini. Sonra açıp Netflix yazın indirin. Note 6 pro ve Mi 9t proda bu işlemle indirdim.

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam magiske girip ayarlardan magisk hide ı açıyorsunuz. Magiski kapayıp açıyorsunuz ayarların bir üst seçeneğinde magisk hide yazıyor ona basıp Google play hizmetlerini seçin, 3 noktaya basıp sist uyg göster deyin Google playi seçin. Google play ile Google play hizmetlerinin verisini silin Google playin güncellemelerini kaldırıp yeniden başlatın telefonu. Google playi açıp ayarlardan sürümüne tıklayın guncelleyecek kendini. Sonra açıp Netflix yazın indirin. Note 6 pro ve Mi 9t proda bu işlemle indirdim.

Tesekkur ederim hocam deneyecegim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu arada cihazin bootloader kilidi acik lakin imei henuz atilmadi,kapanma mesaji gelince yazin uzaktan erisimle root atalim dediler muhtemelen suan root yok banka uygulamasinda uyari vermedi

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Tesekkur ederim hocam deneyecegim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu arada cihazin bootloader kilidi acik lakin imei henuz atilmadi,kapanma mesaji gelince yazin uzaktan erisimle root atalim dediler muhtemelen suan root yok banka uygulamasinda uyari vermedi
Root basit, twrp var mı? Cihazınızın konusuna gidip twrp ve root atın. Banka uygulamalarını da magisk hide da işaretleyin.

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Root basit, twrp var mı? Cihazınızın konusuna gidip twrp ve root atın. Banka uygulamalarını da magisk hide da işaretleyin.

simdilik boyle kullanayim o zaman hocam imei atarken hersey gidecek,tekrar tekrar yuklemiyim tesekkur ederim yardim icin

Oyla:
Üst Alt