Soru netflix-eea rom-bl kilidini kapatma

Romanart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
mi 9 cihazımı semersten global yazılımlı aldım ve bl kilidini açtım.şu an global beta 9.6.27 yüklü ve bl kilidi açık.fakat şimdi netflix uygulamasını yüklemek istediğimde sertifika sorunu veriyor ve markette çıkmıyor ayrıca netflixten hd film izlemek için de sadece eea roma geçmek gerekiyor sanırım.sorum şu ; eea romu yükleyip bl kilidini kapatırsam cihaz brick olur mu? (şu anki beta global 9.6.27 romda bl kilidini açıp kapaya biliyorum)

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Merhabalar, Forum kuralları gereği;

• 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
Lütfen konu başlığınızı düzeltmenizi sizden rica ediyorum.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Anladım hocam sayın By.TRabZonLu™ hocam da sizin gibi aynı cihaz ve romu kullanıyor kendisi mesajı gördüğü zaman cevap verecektir. Daha önce bu sorunu verdiğim APK ile çözülmüştü .

Oyla:

Romanart

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Anladım hocam sayın By.TRabZonLu™ hocam da sizin gibi aynı cihaz ve romu kullanıyor kendisi mesajı gördüğü zaman cevap verecektir. Daha önce bu sorunu verdiğim APK ile çözülmüştü .
tamam teşekkürler.sertifika çözümü için birkaç yöntem denedim ama olumlu olmadı.en son mecbur bl kilidini kapatıcam sanırım ya da eu rom yüklerim onda böyle bir sorun yok.ama işte yeniden format at uygulama yükle bayağı zahmet

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
tamam teşekkürler.sertifika çözümü için birkaç yöntem denedim ama olumlu olmadı.en son mecbur bl kilidini kapatıcam sanırım ya da eu rom yüklerim onda böyle bir sorun yok.ama işte yeniden format at uygulama yükle bayağı zahmet
Hocam eu rom yüklediğiniz taktirde sıkıntısız kullanabilirsiniz. ;)

Oyla:
Üst Alt