Video Netflix Cihazınızla Uyumlu Değil Hatasının Çözümü

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Arkadaşlar Xiaomi cihazlarda bl kilidi açılmış ya da rootlu cihazlarda yaşanan Netflix cihazınızla uyumlu değil sorununun çözümü ile ilgili bir video paylaşmak istiyorum. Deneyenler geri dönüş yaparsa sevinirim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

zorroz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zorroz
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Yöntem çalışıyor ama sıkıntı şu ki uygulamaya güncelleme geldiği zaman tekrar işlemi yapman gerekiyor. Miuı optimizasyonunu her kapattığında da tüm uygulamaların uygulama izinleri iptal oluyor her uygulamaya girdiğinde izinler için tekrar uğraşıyorsun. En garanti yol get app dan yüklemek ama oradan yüklendiğinde netflix Türkçe değil İngilizce oluyor onun çözümünü de bulamadım

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
RN8 Miroom Betada Magisk modülünden ctsprofile:false hatasını cozsem de Google playden goremiyordum netflixi. Apk yükleyecektim ama burada farklı yükleme görünce bunu denedim, çalışıyor.

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Yöntem çalışıyor ama sıkıntı şu ki uygulamaya güncelleme geldiği zaman tekrar işlemi yapman gerekiyor. Miuı optimizasyonunu her kapattığında da tüm uygulamaların uygulama izinleri iptal oluyor her uygulamaya girdiğinde izinler için tekrar uğraşıyorsun. En garanti yol get app dan yüklemek ama oradan yüklendiğinde netflix Türkçe değil İngilizce oluyor onun çözümünü de bulamadım
Ben şimdiye kadar izinlerin iptal olması sorunu yaşamadım.

Üst Alt