Soru Nedir bu MIUI TÜRKİYE FORUMU hastalığı ?

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya miui 13
Telefon Modeli
Not 10 s
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar ne zaman telefonu açıp nette dolaşsam ilk önce forumu ziyaret ediyorum sonra başka işlere bakıyorum. Telefon değiştirip rom yüklemeyeyim diyorum zaman sonra acaba yeni konu yeni rom varmı diye kendimi tutamıyorum. Sonra tekrar rom yüklüyorum telefonu bozup tekrar yapıyorum.Bu son diyorum orijinal bı tane Endonezya rom yükle bl kapat keyfine bak diyorum maalesef olmuyor. İnsan kendine bu kadar eziyet edermi yahu diyorum. Tabi epeyce faydalandık forumdan bi kaç kişinin telefonu çökmüş vaziyette iken kurtardık. Forumda çocuk oyuncağı olan işleri biraz zorlanarak insanlara az dahi olsa faydamız oldu. Hayır bize basit gelen forumda ise ustalara çocuk oyuncağı gibi olan işlemleri biraz zahmet çekerek yaptığınızda öyle büyütüyorlarki sanırsınız bu işlemleri kendimiz yapıyoruz' kopyala yapıştır usulü oluyor. Sorumuza dönecek olursak nedir bu MIUI TURKİYE FORUMU hastalığı bilen birisi bana açıklayabilirmi ?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Zaman geçtikçe aile gibi oluyoruz ben de sizin gibi telefonu ne zaman elime alsam direkt foruma giriyorum bakıyorum yardıma ihtiyacı olanlar var mı var ise bildiğiö kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum burada hepimiz bir aile gibi olduk

Oyla:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaman geçtikçe aile gibi oluyoruz ben de sizin gibi telefonu ne zaman elime alsam direkt foruma giriyorum bakıyorum yardıma ihtiyacı olanlar var mı var ise bildiğiö kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum burada hepimiz bir aile gibi olduk
Evet hocam haklısınız. Yardımlaşma ve bilgi alışverişi forumu değerli yapıyor. Yalnız benim foruma pek faydam yok çevremdeki kişilerin telefonu çökünce faydam oluyor. Kelimeleri birleşik yazınca öyle bi sonuç çıkmış

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam aynı sorun bendede vardi 😁 Samsung geçtim suanlik yok uzun vadede de olmaz inşallah yoksa günde 15 rom yüklediğimi bilirim

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Evet hocam haklısınız. Yardımlaşma ve bilgi alışverişi forumu değerli yapıyor. Yalnız benim foruma pek faydam yok çevremdeki kişilerin telefonu çökünce faydam oluyor. Kelimeleri birleşik yazınca öyle bi sonuç çıkmış
Olsun hocam herkes bir konuda yardım etmeye çalışıyor düşünmeniz bile yeter.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aynı sorun bendede vardi 😁 Samsung geçtim suanlik yok uzun vadede de olmaz inşallah yoksa günde 15 rom yüklediğimi bilirim
S6 Edge vardı bende haftaya bir rom değiştirdim note 8 romunu kurmuşluğum bile var port olarak drunk~~

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Güncellemeleri bölgeye göre ayırıp, Çin için verdiğin yazılımı başka ülkeler için geliştirmezsen ve güncelleme desteğini kesersen insanlarda doğal olarak sürekli başka rom yüklemek zorunda kalır.

Oyla:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam siz zirveyi görmüşsünüz.Sizin yanınızda bizimkisi yaya yürümek gibi' yinede iyi taktik hocam Samsung'a geçmek

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam siz zirveyi görmüşsünüz.Sizin yanınızda bizimkisi yaya yürümek gibi' yinede iyi taktik hocam Samsung'a geçmek
Evet çünkü Samsung yazılım olarak zaten aosp a yakın yani MIUI ile arasında dağlar var şuana kadar bı problem yaşamadım yaşadığım zaman gene başlarım galiba ama bu sefer zor olacak 0 bilgi 🤣

Oyla:
Üst Alt