Soru Neden forum da konu açılmıyor

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Arkadaşlar neden mi note 10 lite formunda kimse konu açmıyor rom yayınlanmıyor.( Costom rom) Yıllardır Xiaomi telefon kullanıyorum ve yıllardır bu forumdayim. Yeni veya eski telefonlar olsun çocuğunu kullandım. Hepsinde aktiflik vardı ama mi note 10 lite formunda aktiflik sıfır. Bunun nedenini öğrenmek istiyorum. Herkes mi telefonundan memnun herkes mi kullandığı romdan memnun anlamadım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar neden mi note 10 lite formunda kimse konu açmıyor rom yayınlanmıyor.( Costom rom) Yıllardır Xiaomi telefon kullanıyorum ve yıllardır bu forumdayim. Yeni veya eski telefonlar olsun çocuğunu kullandım. Hepsinde aktiflik vardı ama mi note 10 lite formunda aktiflik sıfır. Bunun nedenini öğrenmek istiyorum. Herkes mi telefonundan memnun herkes mi kullandığı romdan memnun anlamadım.
Hocam bahsi geçen cihaz kullanıcı pek yoktur forum içerisinde o yüzden post açılmıyor yüksek ihtimalle yani ben hadi rom konusu açayım ama rom hakkında hiç bir bilgi veremem çünkü cihaz elimde yok ve denemeden sunmuş olurum.
Buda sorunlar yaratabilir haliyle aktif kullanıcısı olan cihazlar ile Bir çok paylaşım gelirken aktif kullanıcısı az olan veya olmayan cihazlarda ne yazık ki paylaşım olarak ister istemez geride kalıyoruz.
Eğer elinizde cihazdan varsa ve anlıyor iseniz bu açığı siz kapatmaya çalışın derim siz post açtıkça hem forumda kullanıcı sayısı artar hem fikirler ve tecrübeler birikir tercih sizin

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bahsi geçen cihaz kullanıcı pek yoktur forum içerisinde o yüzden post açılmıyor yüksek ihtimalle yani ben hadi rom konusu açayım ama rom hakkında hiç bir bilgi veremem çünkü cihaz elimde yok ve denemeden sunmuş olurum.
Buda sorunlar yaratabilir haliyle aktif kullanıcısı olan cihazlar ile Bir çok paylaşım gelirken aktif kullanıcısı az olan veya olmayan cihazlarda ne yazık ki paylaşım olarak ister istemez geride kalıyoruz.
Eğer elinizde cihazdan varsa ve anlıyor iseniz bu açığı siz kapatmaya çalışın derim siz post açtıkça hem forumda kullanıcı sayısı artar hem fikirler ve tecrübeler birikir tercih sizin
Hocam ben açıyım da bende anlamıyorum açıkçası denenmiş romları yükledim bir sorun olunca da yardımcı olacak insanlar sayesinde düzelttim. Ondan dolayı bende cesaret edemiyorum.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Sırf forum canlansın diye yeni çıkan romları deneyip rehber hazırlayacağım.

Son düzenleme:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Aslında olay mi note 10 lite'a özel değil. Eskiden bu tarz paylaşımlar xda forum'da ve burada yapılırdı. Artık devir değişiyor her şey telegram gruplarında paylaşılıyor. Daha etkileşimli olmasından muhtemelen insanlara kolay geliyor.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.211
Aslında olay mi note 10 lite'a özel değil. Eskiden bu tarz paylaşımlar xda forum'da ve burada yapılırdı. Artık devir değişiyor her şey telegram gruplarında paylaşılıyor. Daha etkileşimli olmasından muhtemelen insanlara kolay geliyor.

Birazda cihazların daha da kapalı kutuya dönmesi bunu etkiliyor. Samsung'a bakın eskiden s2 s3 dönemleri deli gibi rom vb vardı. Şimdi s20 için kim rom yükler? zaten cihaz iyi bir performansa sahip, birde artık eskisi kadar basit değil böyle olunca samsungda bu olay bittiği gibi xiaomi içinde durum ona doğru gidiyor. Tam olarak bitmez ama her cihazda aynı olmaz.

Üst Alt