Soru Neden akıllı bileklik?

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Arkadaşlar merhabalar neden akıllı bileklik tavsiye edilmeli akıllı bileklik ne işe yarar hayatımızı nasıl değiştirir spor yapmayan bir insan olarak mi band 5 almalı mıyım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
S3 Frontier kullanıyordum fakat saat takmak pek alışık olduğum durum değil. Band 4 bilekte yok hissi verdiği için çok pratik ve kullanışlı oluyor.

Benim kullanma amacım bildirimleri rahat alabilmekti fakat nabzımı düzenli kontrol etmek durumundayım. Kalp rahatsızlığım var, en sık nabız ölçümüne aldım ve oradan takip ediyorum. Bu yüzden benim için elzem bir aksesuar. Onun dışında spor yapıyorsanız ya da yapmaya niyetiniz varsa veri toplamak adına işinizi çok kolaylaştırıyor. Bildirimleri görmek, okumak, gelen aramaları görmek de yanında ekstraları oluyor tabii. Bence kesinlikle sahip olunması gereken bir teknoloji.

Oyla:

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
S3 Frontier kullanıyordum fakat saat takmak pek alışık olduğum durum değil. Band 4 bilekte yok hissi verdiği için çok pratik ve kullanışlı oluyor.

Benim kullanma amacım bildirimleri rahat alabilmekti fakat nabzımı düzenli kontrol etmek durumundayım. Kalp rahatsızlığım var, en sık nabız ölçümüne aldım ve oradan takip ediyorum. Bu yüzden benim için elzem bir aksesuar. Onun dışında spor yapıyorsanız ya da yapmaya niyetiniz varsa veri toplamak adına işinizi çok kolaylaştırıyor. Bildirimleri görmek, okumak, gelen aramaları görmek de yanında ekstraları oluyor tabii. Bence kesinlikle sahip olunması gereken bir teknoloji.
Peki mi band 5 alınır mı yoksa o fiyata başka bir tavsiyeniz var mıdır

Oyla:

yasirsamed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasir Samed
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
3
Değiştirilebilir kordon ve temalar ile günlük kullanımda her kıyafete uyum sağlayan bir saat denebilir, kibar, şarj zahmeti yok (mi band 4 bilekliği 18 günde bir şarj ediyorum), pahalı değil, adım sayar özelliği spesifik bir spor dalına olmasa da yürümeye teşvik ediyor hedef tutturmak için, bildirimleri ve çağrıları yönetme olayı gayet işlevsel. Bunlar sık kullanılan özellikler. Diğer yandan cihazı sessize alma, kaybolan cihazı yastık altında bulma gibi nadir kullanılan güzel detaylara sahip. Elektronik amaçları dışında aksesuar olarak da estetik. Fiyatı da göz önüne alınırsa gayet makul bir cihaz bence

Eklemeyi unutmuşum en büyük işlevi evin içinde cihazı bir kenara bırakıp rahatça dolaşmanızı sağlıyor. Acil bir mesaj ya da çağrı yoksa bildirimlere bileklikten bakıp telefona gitmiyorsunuz bile. Uyku analizi ve nabız takibi de ihtiyaç halinde kullanışlı

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22

Geçmiş olsun bu arada Allah şifa versin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Değiştirilebilir kordon ve temalar ile günlük kullanımda her kıyafete uyum sağlayan bir saat denebilir, kibar, şarj zahmeti yok (mi band 4 bilekliği 18 günde bir şarj ediyorum), pahalı değil, adım sayar özelliği spesifik bir spor dalına olmasa da yürümeye teşvik ediyor hedef tutturmak için, bildirimleri ve çağrıları yönetme olayı gayet işlevsel. Bunlar sık kullanılan özellikler. Diğer yandan cihazı sessize alma, kaybolan cihazı yastık altında bulma gibi nadir kullanılan güzel detaylara sahip. Elektronik amaçları dışında aksesuar olarak da estetik. Fiyatı da göz önüne alınırsa gayet makul bir cihaz bence

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O zaman bileklik alma vakti gelmiştir

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Mi band 5 biraz pahalı gelecek gibi görünüyor. Geldiği fiyata göre bende mi band 5 ya da mi band 4 tercih edeceğim. Aksesuar olarak, bildirimler için ve uyku takibi için tercih edeceğim. Kibar-hafif olması ve uzun şarj ömrü akıllı saat yerine tercih etme sebeplerimden birkaçı.

Oyla:

yns.emrre29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Mi band 5 biraz pahalı gelecek gibi görünüyor. Geldiği fiyata göre bende mi band 5 ya da mi band 4 tercih edeceğim. Aksesuar olarak, bildirimler için ve uyku takibi için tercih edeceğim. Kibar-hafif olması ve uzun şarj ömrü akıllı saat yerine tercih etme sebeplerimden birkaçı.
Hakkı Alkan 200 liranın altında gelecek diyordu.

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hakkı Alkan 200 liranın altında gelecek diyordu.
O videoyu sonuna kadar izlemeden kapatmıştım hocam. Fakat 200 liranın altında gelirse muhtemelen onu alırım.
Banggood da fiyatı 293tl şuanda.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hafif kolunda olduğunu hissetmiyorsun bile(band 4 kullanıyorum) Sürekli nabız ölçümü yapıyorum. Ben de spor yapmıyorum ama saat takmayı severim akıllı saate de merakım vardı fakat akıllı saatler pahalıydı hem güzel hem de Xiaomi kalitesiyle mi band 4 vardı onu aldım. Saatmiş bileklikmiş bana göre pek farkı yok :) Band 4 ü 100tlye ikinci el aldım daha 2 aylık falandı ve tertemizdi :) Şarjı 25-30gun gidiyor az kullanınca 40 45 gün gidiyor bende. Alarm günlük 3 tane açık. Uyurken takıyorum o elimin üstüne yatsam dahi rahatsız etmiyordu ufak bir iz çıkıyordu o kadar. Rahat, estetik ve ucuz :) Benim için en işe yarar özelliği telefonu şarja koyuyordum BL kulaklik ile müzik dinliyordum şarkıyı değiştirip ses açma kapamayı bileklikten yapabiliyordum.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Öğrenci adamım, akıllı saatler için en az 1000₺ gözden çıkartmak gerek, kyk kredisi 2 aylık kurtarmıyor bi saati. Bundan ötürü mi band kullanıyorum, memnuniyeti tatminkar bence. Fiyatına göre performansı güzel.

Oyla:
Üst Alt