Soru Navigasyon tuşları nasıl şeffaf yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Merhaba arkadaşlar resimde işaretlediğim navigasyon tuşları ana ekrandaki resimdeki gibi nasıl şeffaf yapılır.?

Yani bir uygulamaya girince komple alt kısımda ekran olsun sadece navigasyon tuşları görünsün istiyorum var mı bunun bi ayarı ya da bi modülü?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Takipteyim. Merak ettiğim bir konu.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Tahminimce uygulamalarda seffaf olmaz ama gizlenebilir. Cunku uygulamalarda seffaf olarak surekli durursa uygulamanin uzerinde gorulur ve uygulamada asagida bir tus varsa kullanamazsiniz

Oyla:

sasasor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Hortlatıyorum ama üzerinden 3 sene geçmesine rağmen hala yolunu bulabilen yok mu?

Oyla:

malisimsek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hortlatıyorum ama üzerinden 3 sene geçmesine rağmen hala yolunu bulabilen yok mu?
Uygulama geliştiricilerinin ayarlaması gereken birşey, tavsiyem güncel işletim sistemi kullanıyorsanız üç parmak yerine Gesture Navigationa(Kusura bakmayın türkçesini bilmiyorum en üstteki) almanız.

Oyla:

sasasor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
Uygulama geliştiricilerinin ayarlaması gereken birşey, tavsiyem güncel işletim sistemi kullanıyorsanız üç parmak yerine Gesture Navigationa(Kusura bakmayın türkçesini bilmiyorum en üstteki) almanız.

Tam ekran modu Türkçesi. O mod ekran işlevselliği açısından daha kullanışlı olsa da, buton kadar pratik değil. Özellikle uygulama değiştirmek için yukarı kaydırıp, bir süre tutmak gerekiyor. Uygulamadan uygulamaya geçişler zaman alıyor. Buton varken, uygulama değiştirme butonuna çift tıkladığınızda, PC'de alt+tab yapmışsınızcasına direkt son kullanılan uygulamadan bir önceki uygulamayı açıyor. Bu pratikliği seviyor, bundan vazgeçmek istemiyorum fakat arka planı şeffaf olursa ekranı da daha efektif kullanabilirim. Şeffaf olmasının yarattığı karışıklık da sorun değil. Zira butonların yeri refleksleşti artık :)

Oyla:

malisimsek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Tam ekran modu Türkçesi. O mod ekran işlevselliği açısından daha kullanışlı olsa da, buton kadar pratik değil. Özellikle uygulama değiştirmek için yukarı kaydırıp, bir süre tutmak gerekiyor. Uygulamadan uygulamaya geçişler zaman alıyor. Buton varken, uygulama değiştirme butonuna çift tıkladığınızda, PC'de alt+tab yapmışsınızcasına direkt son kullanılan uygulamadan bir önceki uygulamayı açıyor. Bu pratikliği seviyor, bundan vazgeçmek istemiyorum fakat arka planı şeffaf olursa ekranı da daha efektif kullanabilirim. Şeffaf olmasının yarattığı karışıklık da sorun değil. Zira butonların yeri refleksleşti artık :)
Alışkanlık ya , ben de Tam ekran hareketlerine alıştım çok daha rahat geliyor.

Oyla:

webzee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zee
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlar resimde işaretlediğim navigasyon tuşları ana ekrandaki resimdeki gibi nasıl şeffaf yapılır.?

Yani bir uygulamaya girince komple alt kısımda ekran olsun sadece navigasyon tuşları görünsün istiyorum var mı bunun bi ayarı ya da bi modülü?
Ek Ayarlar / Tam Ekran Hareketleri
Burada Tam Ekran Hareketleri seçenegini seçiniz. Tuşlar kaybolacak, sağ/sol hareketler parmağınızı ekranda sağa sola kaydırma ile yapacaksınız.
(Bu arada kullandığım rom MiRoom 11.0.3)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt