Yardım Navigasyon tuşları devre dışı bırakıldı

Toros44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi6
Konular
6
Miui 10 geçince bazı programları açtığımda oyun hızlandırıcı açıldı ve navigasyon tuşları devre dışı bırakıldı uyarısı alıyorum. Candy crush oynarken ekranın sol üst köşesinde çeyrek daire çıkıyor basınca bir menü açılıyor. Sorun ne olabilir. Aynı olayı Instagram'da da yapıyor

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Miui 10 geçince bazı programları açtığımda oyun hızlandırıcı açıldı ve navigasyon tuşları devre dışı bırakıldı uyarısı alıyorum. Candy crush oynarken ekranın sol üst köşesinde çeyrek daire çıkıyor basınca bir menü açılıyor. Sorun ne olabilir. Aynı olayı Instagram'da da yapıyor
Merhaba oyun hız arttırıcıya eklediğiniz programlar böyle olur uygulamaları oyun hız arttırıcıdan çıkarın sorun çözülür.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşın anlatımına ek olarak eklemek istedim, Açılan menü uygulamadan yada oyundan çıkmadan ekran görüntüsü yada video kaydı yapmaya yarayan kısayolları içeriyor.Telefonda kasan yada hata veren bir çok uygulama için hafızada yer açıyor, Mesela ben bullet force isimli oyunu oynuyorum bazen hata verip kapanıyor, güvenlikten önbelleği silip program hızlandırıcı ile açınca normal çalışıyor.

Tuş olayında oyun oynarken yanlışlıkla menü, geri tuşlarına basarak oyundan çıkmaya engel olmak amaçlı yapılmış faydalı bir eklenti.

Oyla:

safakt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şafak
Cihazım
Red mi note4
Konular
1
sorunu çözebildiniz mi aynı sorun bende de var çünkü

Oyla:

safakt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şafak
Cihazım
Red mi note4
Konular
1