Yardım Navigasyon tuşları çalışmıyor

frkanxyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 5s plus
Konular
3
Başlıkta belirttiğim gibi navigasyon tuşları çalışmıyor. Kafayı yiyeceğim beyler. Tuşlar çalışıyo tek el moduna falan geçiyo ya da dokununca algılıyo ama işlemiyor. Sadece geri tuşu işliyor. Acil yardım. Acayip sinirlendim, bazı uygulamalardan geri tuşuyla çıkılmıyo, telefonu yeniden başlatmam gerelie

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-05-24-15-47-08-481_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-05-24-15-47-08-481_com.android.settings.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2018-05-24-15-48-44-881_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-05-24-15-48-44-881_com.android.updater.png
    103,6 KB · Görüntüleme: 15

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Ayarlar/ek ayarlar/kısayol menüsü yada hareketli balon ayarını açar mısınız? iphone da ki gibi yuvarlak menü gelecek onu kullanarak geri vs. işlemlerinizi atayabilirsiniz. Tuşlar için bir şey maalesef bir şey diyemeyeceğim . Bu sorunu mi 5 kullanıcıları da yaşamıştı. Güncelleme sonrası düzeldi demişlerdi.

Oyla:

frkanxyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 5s plus
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar/ek ayarlar/kısayol menüsü yada hareketli balon ayarını açar mısınız? iphone da ki gibi yuvarlak menü gelecek onu kullanarak geri vs. işlemlerinizi atayabilirsiniz. Tuşlar için bir şey maalesef bir şey diyemeyeceğim . Bu sorunu mi 5 kullanıcıları da yaşamıştı. Güncelleme sonrası düzeldi demişlerdi.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Söylediğiniz yöntemi daha önce yapmıştım fakat orada da yine sadece geri tuşu çalışıyor ama güncelleme konusunda dediğiniz yüreğime su serpti. Sağ olun

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Söylediğiniz yöntemi daha önce yapmıştım fakat orada da yine sadece geri tuşu çalışıyor ama güncelleme konusunda dediğiniz yüreğime su serpti. Sağ olun
Yüzen balon da da çalışmıyor ise rom dan kaynaklıdır hocam .

Oyla:
Üst Alt