Rehber Müzik ses kalitesi

Goncuogluhuseyin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Pocophone
Konular
0
Cok ilginc kulakliginiz saglam degilmi baska cihazda iyi calisiyormu. Veya teelfina baska kulaklik taktiginizdada ayni sorun varmi?
iPhone 7 plus ta muhteşem ses alıyorum. Bu kulaklığı herkese tavsiye ederim bu arada. Tizler ve bassları bu kadar muhteşem veren kulaklık zor bulunur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

iPhone 7 plus ta muhteşem ses alıyorum. Bu kulaklığı herkese tavsiye ederim bu arada. Tizler ve bassları bu kadar muhteşem veren kulaklık zor bulunur.
Birde ben telefonu aldığım gibi kullanıyorum. İlk kez Android kullanıyorum beta ya falan geç yazmış birileri onu anlamadım ne demek istediğini yardımcı olmanızı mümkün mü?

PocoFan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
poco
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde ben telefonu aldığım gibi kullanıyorum. İlk kez Android kullanıyorum beta ya falan geç yazmış birileri onu anlamadım ne demek istediğini yardımcı olmanızı mümkün mü?
Rom yada miui arayuzden bahsetmisler gerek yok ben bluetooth baglamadim hic olabilecek bi sebep yok ona bluetooth ozellikleri arasinda uyumsuzluk olabilir avc, aptx gibi kodekler diyecegim ama olmamasi lazim oyle bisi anlayamadim.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Açıklayıcı ve güzel bir yazı olmuş. Yazınızda ekran görüntüsü olarak paylaştığınız Qualcomm özelliklerini gösteren uygulama nedir? Teşekkürler.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
USB Audio Player Pro alternatifi olarak Poweramp tavsiye ederim Hi-res output yaparsanız 24bit-192khz çıkış alıyorsunuz

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
USB Audio Player Pro alternatifi olarak Poweramp tavsiye ederim Hi-res output yaparsanız 24bit-192khz çıkış alıyorsunuz
Bu ayar nereden yapiliyor hocam. Bir de baska ayarlar var mi tavsiye ettiginiz

PocoFan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
poco
Konular
2
Açıklayıcı ve güzel bir yazı olmuş. Yazınızda ekran görüntüsü olarak paylaştığınız Qualcomm özelliklerini gösteren uygulama nedir? Teşekkürler.
Qualcomm un kendi sitesi istediginiz islemciye bakabilirsiniz ordan

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bu ayar nereden yapiliyor hocam. Bir de baska ayarlar var mi tavsiye ettiginiz
Ayarlara girdikten sonra şu şekilde.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Goncuogluhuseyin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Pocophone
Konular
0
Rom yada miui arayuzden bahsetmisler gerek yok ben bluetooth baglamadim hic olabilecek bi sebep yok ona bluetooth ozellikleri arasinda uyumsuzluk olabilir avc, aptx gibi kodekler diyecegim ama olmamasi lazim oyle bisi anlayamadim.
Beta version ile düzeldi ses kalitesi. Kararlı da sesler kotu geliyordu. Şuan daha iyi. Ilgın için teşekkürler

Üst Alt