Yardım müşteri hizmetleri ve ara bellek !!!

kslemrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi a2 lite 32gb
Konular
2
0850 3051923 numaralı telefon 2 haftadır sürekli meşgul. Ondan önce ise pandemi olayları vs deyip kapatıyor... Bu nasıl bir kurum tam bir Çin malı...
Asıl sıkıntım şu:
telefon ile bir uygulama ya da sayfa vb. Açıyorum ikinci bir şeye geçiş yaptığımda ilk açtığım şete tekrar geçiş yaptığımda kaldığı yerden devam etmiyor sıfırlıyo baştan başlatıyo.
örnek.. mobil bankacılığı açıyorum ıd şifre giriyorum somra hesap makinesine geçiyorum tekrar mobil bankacılığa geçince herşeyi sıfırlıyo tekrar ıd şifre istiyo.. herseferinde aynı. bu internet sayfasında da aynı uygulamalarda da aynı herşeyde aynı... ne olcak bu durum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Belirtmiş olduğunuz numara Xiaomi'nin müşteri hizmetleri değil... Ülkemizde Xiaomi'nin telefonla ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri servisi bulunmuyor.

Sorununuzun çözümü için geliştirici seçenekleri altından arka plandaki işlem sınırını standart yapmayı deneyebilirsiniz.

Oyla:

kslemrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi a2 lite 32gb
Konular
2
Belirtmiş olduğunuz numara Xiaomi'nin müşteri hizmetleri değil... Ülkemizde Xiaomi'nin telefonla ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri servisi bulunmuyor.

Sorununuzun çözümü için geliştirici seçenekleri altından arka plandaki işlem sınırını standart yapmayı deneyebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu olay zaten standart.başka ne olabilir ve verdiğim numarada internetten ara bu numar var ve önceden xiaomi türkiyeye hoşgeldiniz v.s diye karşılıyodu..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200820-103511.png
    Screenshot_20200820-103511.png
    148,1 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

kslemrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi a2 lite 32gb
Konular
2
evet ustalar yokmu bilgisi olan

Oyla:

Ahtapot Bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Bu sorun ile alakalı birçok konu bulunuyor. Sorunun tam bir çözümü yok, sıfırlasan da, kapatıp açsan da bir süre sonra bu olmaya başlar. Multitasking konusunda sıkıntılı bir cihaz ve güncelleme aldıkça daha da kötüleşiyor. Bu sorunu daha az yaşamak için telefonunuzu her gece kapatıp sabah tekrar açabilirsiniz. Direkt kapayıp açmak da işe yarayacaktır ancak uzun süre kapalı kalması daha iyi olabilir.

Custom ROM ve root kullanarak arka plandaki işlemleri daha rahat yönetebilirsiniz diye düşünüyorum ancak o konuda tam bir bilgim yok. Eğer sorun çok rahatsız edici geliyorsa üst düzey cihazlara veya orta seviyede, kaliteli yazılıma sahip cihazlara yönelebilirsiniz.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kslemrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi a2 lite 32gb
Konular
2
Bu sorun ile alakalı birçok konu bulunuyor. Sorunun tam bir çözümü yok, sıfırlasan da, kapatıp açsan da bir süre sonra bu olmaya başlar. Multitasking konusunda sıkıntılı bir cihaz ve güncelleme aldıkça daha da kötüleşiyor. Bu sorunu daha az yaşamak için telefonunuzu her gece kapatıp sabah tekrar açabilirsiniz. Direkt kapayıp açmak da işe yarayacaktır ancak uzun süre kapalı kalması daha iyi olabilir.

Custom ROM ve root kullanarak arka plandaki işlemleri daha rahat yönetebilirsiniz diye düşünüyorum ancak o konuda tam bir bilgim yok. Eğer sorun çok rahatsız edici geliyorsa üst düzey cihazlara veya orta seviyede, kaliteli yazılıma sahip cihazlara yönelebilirsiniz.

root lamak garanti dışı değilmi ve kasmazmı cihazı.. telefoncuya götürüp format değilde yazılımı tekrar atsa düzelme şansı varmı

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Garanti dışı kalır ama neden kassın? Yazılımı tekrar atması için formatlamasi gerekir. Temiz kurulum yapmanız lazım. Formatlamak için de telefoncuya boşuna para vermenize gerek yok. Forumda çeşitli anlatımlar mevcut ki basit bir işlem. Global romlarin sorunsalı.
root lamak garanti dışı değilmi ve kasmazmı cihazı.. telefoncuya götürüp format değilde yazılımı tekrar atsa düzelme şansı varmı

Oyla:

Ahtapot Bey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Sorun bir süre sonra tekrarlayacaktır.

Oyla:

Kinqpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
İnsanı bezdiren bir sorun. Ben de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi günde bir defa kapat aç yapıyorum.

Oyla:
Üst Alt