Yardım Muıu 11den 12 ye yükseltemiyorum

enderx1996

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar cihazım mi 8 ve şuan miui 11 yüklü. 12 güncellemesini indiriyorum ve yükleneceği zaman orangefox a giriyor. Orangefox ekranı açılınca da cihazı kapatıp geri açıyorum ama 12 yüklenmemiş oluyor. Nasıl yapıldığını bilen varsa yardım edebilir mi acaba

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar cihazım mi 8 ve şuan miui 11 yüklü. 12 güncellemesini indiriyorum ve yükleneceği zaman orangefox a giriyor. Orangefox ekranı açılınca da cihazı kapatıp geri açıyorum ama 12 yüklenmemiş oluyor. Nasıl yapıldığını bilen varsa yardım edebilir mi acaba
Hangi romu yükleyeceksiniz hocam? Recovery olan romu mu yoksa fastboot olan romu mu yükleyeceksiniz?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
buradaki videoda mevcuttur hocam. Mi Flash programında Clean All and Lock seçeneğini seçerseniz. Telefonun Bootloaderinin kilidi açıksa kilitlenir ve telefon açılmayabilir. O yüzden Clean All seçeneğini seçin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefondan direkt sistem güncelleme kısmından olmaz mı peki hocam :)
Cihazın kendi orjinal recoverysi hariç bir recovery yüklü ise sizi oraya yönlendirir hocam

enderx1996

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
buradaki videoda mevcuttur hocam. Mi Flash programında Clean All and Lock seçeneğini seçerseniz. Telefonun Bootloaderinin kilidi açıksa kilitlenir ve telefon açılmayabilir. O yüzden Clean All seçeneğini seçin.
Tamam hocam yarın öyle yaparım çok sağol :)

enderx1996

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın kendi orjinal recoverysi hariç bir recovery yüklü ise sizi oraya yönlendirir hocam
Hayır orjinal recovery var fakat cihaza root atmak için orangefox u kurmuştum. Şimdi 12 güncellemesini yükleyince oraya gidiyor. Oraya girince de cihazı kapatıp açınca yüklenmeden geri açılıyor cihaz

Mesela kuzenimin telefonunda güncelleme yapınca direkt cihaz içinden halloldu 12yi yüklenip açıldı twrp veya orangefox yoktu onda. Bende olmadı ama veya ben yapamadım :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hayır orjinal recovery var fakat cihaza root atmak için orangefox u kurmuştum. Şimdi 12 güncellemesini yükleyince oraya gidiyor. Oraya girince de cihazı kapatıp açınca yüklenmeden geri açılıyor cihaz

Mesela kuzenimin telefonunda güncelleme yapınca direkt cihaz içinden halloldu 12yi yüklenip açıldı twrp veya orangefox yoktu onda. Bende olmadı ama veya ben yapamadım :)

Sürüm değiştiği için tavsiyem temiz kurulum ile MIUI 12 ye geçmeniz...

Bu yöntem ile yeni romu yükleyin...

Orangefox format data nasıl yapılır?

Üst Alt