Çözüldü Mui 10.2 Ekran Geç Açılıyor

muratxyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
kardeşim hayırlı geceler buraya yeni üye oldum hakan35 nick'li kardesimden Allah razı olsun şuraya yazdigim linkten indir sonrasında telefonda ayarlara ordaan sistem güncellemesi de burdan 3 tane üst üste nokta var ona tıkla paketle ilgili olan sekmeye tıkla ve oradan indirdiğiniz dosyayı gösterin ve bir fincan kahve alıp arkanıza yaslanin o kurulumu kendisi yapacaktır kolay gelsin işlem bu kadar basit
Not: bu işlem sonucunda verileriniz silinecektir böyle yapmanız telefonunuzun verimli çalışması açısından gerekli bir işlemdir
Umarım işinize yarar

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba. Bende aynı sorunu yasiyorum. Dediginiz gibi dosyayi indirdim. Ama guncellemede üç noktayi secince dosyaya yonlendirmiyor. Wifi uzerinden son guncellemeye yonlendiriyor. Yardimci olursaniz sevinirim

hakanyigit27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Karahan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Merhaba. Bende aynı sorunu yasiyorum. Dediginiz gibi dosyayi indirdim. Ama guncellemede üç noktayi secince dosyaya yonlendirmiyor. Wifi uzerinden son guncellemeye yonlendiriyor. Yardimci olursaniz sevinirim
Güncelleme ekranında 10 yazan yere 10 defa falan tıklayın "dosya sec" seçeneği gelecektir. Yüklemeden önce mi hesabı ve Google hesabını çıkış yapın tekrar açılışta hesap sorunu yaşamayın

muratxyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Güncelleme ekranında 10 yazan yere 10 defa falan tıklayın "dosya sec" seçeneği gelecektir. Yüklemeden önce mi hesabı ve Google hesabını çıkış yapın tekrar açılışta hesap sorunu yaşamayın

Çok teşekkür ederim. Sorunu hallettim

Cakir05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zubeyir
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
0
kardeşim hayırlı geceler buraya yeni üye oldum hakan35 nick'li kardesimden Allah razı olsun şuraya yazdigim linkten indir sonrasında telefonda ayarlara ordaan sistem güncellemesi de burdan 3 tane üst üste nokta var ona tıkla paketle ilgili olan sekmeye tıkla ve oradan indirdiğiniz dosyayı gösterin ve bir fincan kahve alıp arkanıza yaslanin o kurulumu kendisi yapacaktır kolay gelsin işlem bu kadar basit
Not: bu işlem sonucunda verileriniz silinecektir böyle yapmanız telefonunuzun verimli çalışması açısından gerekli bir işlemdir
Umarım işinize yarar

Slm usta vermiş olduğunuz linke tıkladığınızda indirme dosyası gelmiyor error veriyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3

Cagataykoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi 8a
Konular
0
Abiler telefonum redmi 8a uygulamadan çıkıp ana ekrana geldiğimde ekran geç açılıyor çözümü nedir

Üst Alt