Sohbet Mühendislik İçin bilgisayar (laptop) önerisi (Minimalist ve kaba bir tasarımı olmayan)

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bence işlemcide AMD ekran kartında Nvidia'dan yaşmayın.Gerisi ortaya karışık da olur.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam o fiyatta zarif olsun derseniz MSI alın. Bravo 17 treni fiyatı artmış, sık indirime giriyor, bu bütçede Monster, Gamegaraj alınmaz, sektörün kralıdır MSI. Diğerleri biraz daha oyuncu havası içinde oluyor, MSI daha zarif kısmen.
Hocam yanlış anlamayın tartışma yeri değil biliyorum ama 11bin küsüre tavsiye ettiğiniz cihaz da bir oyun bilgisayarı + 17.3" gibi bir boyutuyla zarifliği kalmıyor ve donanımına göre pahalı bir ürün. Monster ve gamegarajdan nasıl bir kalite farkı var derseniz kasa kalitesi diğer markalarda 2-3 bin aşağısında ürünler mevcut fancılık olmuş burda biraz :/ fikrimi beyan etmek istedim biraz hatalı bir yaklaşım olmuş

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Hocam yanlış anlamayın tartışma yeri değil biliyorum ama 11bin küsüre tavsiye ettiğiniz cihaz da bir oyun bilgisayarı + 17.3" gibi bir boyutuyla zarifliği kalmıyor ve donanımına göre pahalı bir ürün. Monster ve gamegarajdan nasıl bir kalite farkı var derseniz kasa kalitesi diğer markalarda 2-3 bin aşağısında ürünler mevcut fancılık olmuş burda biraz :/ fikrimi beyan etmek istedim biraz hatalı bir yaklaşım olmuş
Ne demek istediğinizin farkındayım hocam ama Monster'dan ötürü çok yandım ve yanan gördüm. Abra serisi düşük fiyatlara fena değil ama Tulpar serisi gerek malzeme kalitesi olsun gerek de ısınma problemleri asla önermiyorum. Çin'de ürettiği kasayı bile burada satan bir firmalar, her şey performansla olmuyor maalesef. Performans diye aldım ben de Monster ama sonuç hüsran oldu, paramı zar zor kaptım. Bu fiyata maalesef iyi işler çıkartamıyorlar, servisleri de ayrı rezalet maalesef. MSI geçince HP ile cidden performanstan feragat etmek konusunda arkadaşlarımın haklı olduklarını anladım, söylemek istemiyorum ama piyasanın bayağı ortalama üstü bir cihazını almıştım.

Üst Alt