Yardım MSI laptop ışık var görüntü yok

ferhata.agac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
12
MSI marka bir laptop bilgisayarım var ve bugün kardeşim oyun oynamak için istedi verdim.Eve geri geldiğim zaman bilgisayarı bırakmıştı bende alıp oyun oynamak istedim ve klavye ışıkları yanıyordu ancak MSI logosu gelmiyordu.Sonra MSI tuşunun yanında dragon center tuşuna basınca klavye ışıkları azalıp artıyor (bilgisayar açık değil ve normalde fn+plus(+) tuşu ) fanlar dönüyor şarjda olunca alttaki şarj ışığı da yanıyor güç düğmesindeki güç açık ışığı da yanıyor ama ekranda hicbirsey gelmiyor hiç tepki yok.Son olarak birde normalde biosda bile çalışan caps lock ve insert tuşu ışıkları artık çalışmıyor.Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir kaç kez yeniden başlatmayı denedim olmadı batarya deliğine ataç soktum yine aynı.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hdmi kablosu ile monitör veya tv den görüntü almaya çalış ekranda bir problem olabilir. Benim laptopumunda ekranı kırık sizin laptopunuz gibi herşeyi çalışıyor görüntü yok sadece.

ferhata.agac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
12
Hdmi kablosu ile monitör veya tv den görüntü almaya çalış ekranda bir problem olabilir. Benim laptopumunda ekranı kırık sizin laptopunuz gibi herşeyi çalışıyor görüntü yok sadece.
Maalesef denedim yine görüntü yok sanırım cpu yanmış.Bugun temizledim ramlari çıkardım fark etmedi.

Üst Alt