Diğer Mouse ve Klavye Tavsiyesi :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Selamlar,

Karantina sürecinde PC oyunlarına iyice sardım fakat klavyem ve kullandığım "dandik" mouse çok yetersiz kalıyor gibi hissediyorum fps oyunlarında.
Bana özellikle fps oyunları için ideal ve makrolu bir mouse önerir misiniz? Klavye çok şart değil fakat güzel tavsiyeler varsa ilgilenmek istiyorum.

Bu arada "gamer" olmadığım için uçuk şeylere gerek yok, giriş seviyesi hatrı sayılır ürünler işimi görecektir. 200 lirayı geçmemesi ilk hedefim. :)

Rampage gibi markaları hiç önermiyorlar fakat onun yerine gelen tavsiyeler de hep +300-400TL bandında. İnsanların sınırlamış olduğu bütçeler önemli bence. :)

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Hocam her yerli oyuncu evinin başlangıçta olmazsa olmaz ihtiyacı klasik mouse u önereyim size :D

Online oyunlara sarmıyor ve single bir oyuncuysanız da direkt olarak gamepad ile oyun deneyimine alışmanızı öneriyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta şöyle seti de varmış

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Hocam her yerli oyuncu evinin başlangıçta olmazsa olmaz ihtiyacı klasik mouse u önereyim size :D

Online oyunlara sarmıyor ve single bir oyuncuysanız da direkt olarak gamepad ile oyun deneyimine alışmanızı öneriyorum.

Hocam naptıniz öyle haha-- haha-- haha--

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

G300S'i çok araştırdım ama çok sık bozulduğunu okudum. Onun yerine G102'yi tavsiye ediyor herkes. Sensörü ve hissiyatı çok daha iyi deniyor. Fakat ben tek mouse'a 200 vermek yerine hem klavye hem mouse şeklinde 200 civarına çıkmak istiyorum hocam. Dediğim gibi gamer değilim sadece oynarken biraz keyif almak istiyorum.

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
G300S'i çok araştırdım ama çok sık bozulduğunu okudum. Onun yerine G102'yi tavsiye ediyor herkes. Sensörü ve hissiyatı çok daha iyi deniyor. Fakat ben tek mouse'a 200 vermek yerine hem klavye hem mouse şeklinde 200 civarına çıkmak istiyorum hocam. Dediğim gibi gamer değilim sadece oynarken biraz keyif almak istiyorum.
Hocam o halde bunu önereyim. Rampage ürünü olarak sadece oyuncu kulaklığı kullanıyorum, onu da indirim denk geldiği için almıştım ama gayet memnunum. Monitör alacaktım, piksel testi yaptırdığımda vasat bir durumla karşılaştım bu yüzden başlamadan bitti Rampage maceram.
Sizi bilerek Amazon' a yönlendiriyorum. 30 hazirana kadar iade şansınız doğacak çünkü, tabi satıcı Amazon.com.tr olmalı. Linki bir inceleyin, sipariş verin deneyin. En azından heves alın. Memnun kalmazsanız koşulsuz iade hakkınız var fazlasıyla.

200 tl civarı set ancak 2.ellerde olabilir diye düşünüyorum. Fiyatlar her gün uçmaya devam ediyor. Bana kalırsa daha da fırlamadan edinin.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam o halde bunu önereyim. Rampage ürünü olarak sadece oyuncu kulaklığı kullanıyorum, onu da indirim denk geldiği için almıştım ama gayet memnunum. Monitör alacaktım, piksel testi yaptırdığımda vasat bir durumla karşılaştım bu yüzden başlamadan bitti Rampage maceram.
Sizi bilerek Amazon' a yönlendiriyorum. 30 hazirana kadar iade şansınız doğacak çünkü, tabi satıcı Amazon.com.tr olmalı. Linki bir inceleyin, sipariş verin deneyin. En azından heves alın. Memnun kalmazsanız koşulsuz iade hakkınız var fazlasıyla.

200 tl civarı set ancak 2.ellerde olabilir diye düşünüyorum. Fiyatlar her gün uçmaya devam ediyor. Bana kalırsa daha da fırlamadan edinin.

Teşekkürler hocam. Bakacağım buna bi. Aslında şeytan diyor boşver klavyeyi, direk Logitech G102 al devam et. :D

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Teşekkürler hocam. Bakacağım buna bi. Aslında şeytan diyor boşver klavyeyi, direk Logitech G102 al devam et. :D
O da var tabi ama siz set ile bir keyif almak istiyorsunuz bunu anladım :D
G102 yorumları iyiyse direkt alın geçin tabi. Klavye normal oyuncular için ne olursa olsun fark etmez fakat mouse önemli.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Fps oyunları için (Misal cs go) bloody fareler öneririm ama fareyi tek almayın yanında core 3 aktif olsun. Bloody'nın yazılımı makro konusunda çok iyi, cs goda denemek için kullanmıştım. Sağlam makro bulabilirseniz sprayı falan kendi atıyor ama bu hiledir bu da aklınızda olsun.
Onun haricinde yakınlarınızda selfy kullanıcısı var ise incehesapta gamepower klavyelerinde %15 indirim kampanyası var.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Fps oyunları için (Misal cs go) bloody fareler öneririm ama fareyi tek almayın yanında core 3 aktif olsun. Bloody'nın yazılımı makro konusunda çok iyi, cs goda denemek için kullanmıştım. Sağlam makro bulabilirseniz sprayı falan kendi atıyor ama bu hiledir bu da aklınızda olsun.
Onun haricinde yakınlarınızda selfy kullanıcısı var ise incehesapta gamepower klavyelerinde %15 indirim kampanyası var.

Bloody'i de çok araştırdım, baya hoşuma gitti aslında ama emin olamadım hocam. Core 3 dediğiniz ücretli yazılım değil mi? Bu aylık mı oluyor yoksa tek seferlik mi?

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bloody'i de çok araştırdım, baya hoşuma gitti aslında ama emin olamadım hocam. Core 3 dediğiniz ücretli yazılım değil mi? Bu aylık mı oluyor yoksa tek seferlik mi?
Evet core 3 dediğim yazılım ve ben en son 2019 sonlarına doğru kullandığımda tek seferlikti. Büyük ihtimalle farenin resmi yazılımı olduğundan dolayı hala tek seferliktir. Core 3 aktif olmayan fareler alırsanız sonradan yazılımı çok pahalıya denk geliyor. (Yazılım 10 dolar)

Üst Alt