Yardım Mop Sorunu paspas

Halit.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halit
Cihazım
1c
Konular
1
Herkese Merhaba

Robot supurgem mop takmamiza rağmen paspasi gormemekte ve uygulama da eskiden çıkmasına rağmen su ayarları vs. Özetle mopu görmüyor..

Ama mopu takıp çalıştırdığınızda başarılı şekilde su akışı var ve paspas yapabiliyor. Sadece uygulama üstünde mopu göremiyorum..

Sorun donanım (su haznesi) mi yoksa yazılımsal mıdır ? Fikri ve yönlendirmesi olan var mıdır ?

Reset atıldi
Mi uygulaması tekrar kuruldu
Cihaz silip tekrar yükledik

Halit.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halit
Cihazım
1c
Konular
1
Herkese Merhaba

Robot supurgem mop takmamiza rağmen paspasi gormemekte ve uygulama da eskiden çıkmasına rağmen su ayarları vs. Özetle mopu görmüyor..

Ama mopu takıp çalıştırdığınızda başarılı şekilde su akışı var ve paspas yapabiliyor. Sadece uygulama üstünde mopu göremiyorum..

Sorun donanım (su haznesi) mi yoksa yazılımsal mıdır ? Fikri ve yönlendirmesi olan var mıdır ?

Reset atıldi
Mi uygulaması tekrar kuruldu
Cihaz silip tekrar yükledik
En azından bu makinayı kullananlar.. uygulama içinde mop ayarları takınca mi geliyor yoksa hep mi var ? Cevabını verirseniz bu konuda işime yarar

Oyla:

chtoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi Vacum Essent
Konular
0
Merhaba bizim makine mop takılınca fırça hatası verip turuncu ışık yanıp sönüyor,reset atıldı ,program silindi yüklendi,fırça filtre değişti, normal süpürme yapıyor ama mop takılınca bı kaç dk sildikten sonra fırça hatası veriyor.

Oyla:
Üst Alt