Soru Mondrian Klon İmei

Karb10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguzhan
Cihazım
Smart6 ultra
Konular
25
Merhabalar 3 hafta önce bir mondrian satın aldım global direnç kaydını çok temiz bir şekilde yapmışlar allah razı olsun sonra sıra geldi imei kaydına gün geldi adam imeiyi kayıt etti dedi kı klonlanırsa karışmam :D 2. si ücretli dedi zaten oradan anladım klonluyacağını neyse ben bu işlerden anlıoyorum asında ama elimde çift hatlı tel imeisi olmadığı için hadi atsın bakalım dedim, yani bu adamlar buradan ekmek yiyorlar ve yemek yediği yere pisliyorlar pes doğrusu işini ehli şekilde yapan ustalar bulmak zor doğrusu :D

gelelim sorumuza arkadaşlar çift simli telefona 2 ayrı telefonun imeilerini atsam sıkıntı yaşarmıyım?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Yaşadığınız durum telefoncunun bilerek yaptığını göstermez hocam, evet yapmış olabilir ama olmayadabilir. Çünkü eline geçen herhangi bjr imei'yi kullanıyor, imei'yi kontrol etme şansı yok.

Diğer sorunuza gelecek olursak, istediğiniz iki farklı imei'yi atabilirsiniz sorun olmayacaktır.

Karb10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oguzhan
Cihazım
Smart6 ultra
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Ama adamın konuşma tarzi bir değişikti zaten uzaktan yaptı işlemi ve 1 hafta içinde olması garibime gitti l.

Aklımdayken bir soru daha sormak isterim size şimdi 1 IMEI 2 telefona atıldığında ve btk bunu farkettiğinde o IMEI 1 ay veyahut belli bir zaman sonra btknın veritabanından siliniyormu, yoksa 1 telefondan silindiginde digerinde kullanabiliyormu.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular