Soru Module kısmı pasif

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu neden oluyor. Çözemedim de. Silip tekrar yükledim vs..

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Twrpden magisk yükleyin sadece uygulama yüklemişsiniz.

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Magisk yüklü değil bulunmuyor yazıyor dikkatli incelerseniz eğer zip flashladiğınızdan eminseniz hala olmuyorsa önce romu hiçbir şey silmeden flashlayın telefon açılsın sonra magiski tekrar flashlayın (bunun sebebi daha önce magisk yüklü iken hide seçeneğini kullanıp unutmuş olabilirsiniz başıma geldi ben böyle çözdüm

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Twrpden magisk yükleyin sadece uygulama yüklemişsiniz.
Twrp den yüklenmiş hali bu. + Herhangi bir şey yapmadım. Gelişmiş seçeneklerindeki kısımda olması lazım. Oradaki magisk yükle kısmından yükledim.
Magisk yüklü değil bulunmuyor yazıyor dikkatli incelerseniz eğer zip flashladiğınızdan eminseniz hala olmuyorsa önce romu hiçbir şey silmeden flashlayın telefon açılsın sonra magiski tekrar flashlayın (bunun sebebi daha önce magisk yüklü iken hide seçeneğini kullanıp unutmuş olabilirsiniz başıma geldi ben böyle çözdüm
Evet zip olarak yaptım ama sonuç bu. Dediğiniz olabilir sabah ilk deneyeceğim yöntem olacak.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Magisk 24.1 adını Magisk.zip diye değiştirerek twrpden kurup öncesinde Magisk apksini kurun tabiki sonra resimdeki modül bölümünü doğrudan kurulum yapıp cihazı yeniden başlatin

Ekli dosyalar

• IMG_20220206_033107.jpg
    IMG_20220206_033107.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 43

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
bu yöntem işe yaradı. tabi tüm modülleride sildi :D sağlık olsun. Teşekkür ederim Cevaplar için...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
bu yöntem işe yaradı. tabi tüm modülleride sildi :D sağlık olsun. Teşekkür ederim Cevaplar için...
Hocam daha 24.1 yani zagiskte stabil çalışan modül yok zamanla hepsi edetlenip repoya eklenir indirirsiniz repo boş brick etme ihtimali olduğu için uyumlu olan modüller çıktıkça eklenir diye düşünüyorum

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Hocam daha 24.1 yani zagiskte stabil çalışan modül yok zamanla hepsi edetlenip repoya eklenir indirirsiniz repo boş brick etme ihtimali olduğu için uyumlu olan modüller çıktıkça eklenir diye düşünüyorum
Fullscreen, ainur narsil gibi basit modüller kullanıyordum saten. O module kısmının boş olma sebebi buysa düşündürücü. Gelecek olması da ayrı güzel. Umarım kullanışlı ve listede olmayan birçok module de zamanla gelir.

Saadetdavut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
5
Yeni sürümle beraber modüller kısmı kaldırıldı modillere bu uygulamadan erişebilirsiniz

Ekli dosyalar

• IMG_20220206_164103.jpg
    IMG_20220206_164103.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 34
Üst Alt