Mod [MODS] [MIUI Global] Ses / GPS / Günlükleri / Debloat / FaceUnlock

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
MIUI 10 GLOBAL MODLAR
(TWRP GEREKTİRİR)

Çoğunuzun bildiği gibi, yüz kilidinin kaldırılması için bölgesel kısıtlamaları kaldırmak, tüm çıktılar için sesi artırmak, gps doğruluğunu artırmak, günlüğe kaydetmeyi azaltmak ve son olarak şişirmeyi kaldırmak için şişirmeyi kaldırmak için birçok MODS for MIUI 10 Global sürümü üzerinde çalışıyorum. . Sonunda testlerin çoğunu tamamladım ve bunları TWRP aracılığıyla ayrıştırılabilir fermuarlı zip dosyaları halinde sundum. Lütfen yanıp sönmeden önce notlara ve gereksinimlere bakın! Her zamanki gibi, kendi sorumluluğunuzdadır!

GEREKLİLİKLER:

- XIAOMI Mi8 Telefon
- MIUI 10 KÜRESEL ROM (9.0 PIE)
- KÖKlü ROM * VEYA * DM-Verity Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı
- KÖRLÜse, Magisk'te Devre Dışı AVB 2.0 / DM-Verity!
(Magisk uygulamasındaki kutunun işaretini kaldırın ve boot.img dosyasını tekrar kurun). -Neden bahsettiğimi gösteren bir resim ekledim.
- TWRP Sürümü 3.3.1-0 veya 3.3.1-1 buraya bağlı ->
Kazanımları - Özel kurtarma için farklı TWRP sürümlerini denedikten sonra, bazı sürümlerin parlatılabilir fermuarların gerekli değişiklikleri yapmasına izin vermeyeceğini öğrendim .

TWRP FLASHABLE ZIPS:

LINK:

YENİ v1.2 Fabrika dosyasını daha iyi hassasiyetle ve tüm yüz kilit açma bölgelerini etkinleştiren gelecekteki ürün yazılımı uyumluluğu ile yeniden oluşturur (herhangi bir dosya sürümüyle uyumlu hale getirir)
* YENİ v1. 1 geçerli dosyayı okur ve mevcut bölgeyi tüm bölgelerle yeniden oluşturur (herhangi bir dosya sürümüyle uyumluluk sağlar)
Seçilen bölge ne olursa olsun yüz kilidi açma
- Önceden yalnızca belirli bölgeler Yüz kilidi açma özelliğinden yararlanabilir.
- Sonunda ABD, İngiltere ve diğer tüm bölgelerle birlikte kullanın!
- 222 dünya bölgesi destekleniyor

LINK:
- Daha önce GPS, ana NTP'ler olarak 3 Çin sunucusunu kullanıyordu. Hepsini çıkardım.
- İlk 3 NTP ABD sunucusunu, doğruluk ve kilitlenme süresini artıran birinci, ikinci ve üçüncü seçenek olarak ekledim.
- GPS kaydı miktarını düşürdüm
- Zorunlu kayıt dosyalarının sınırlı dosya boyutlarına sahibim.

LINK:
- Seçili bölgeden bağımsız olarak yüksek ses.
- Önceden sadece bazı bölgeler yüksek sesle dinlenebilirdi.
- Amplifikatör kazancını ve ses, yardımcı ve kulaklıkların ses seviyelerini büyük ölçüde artırır.
- Dikkat et, çok gürültülü olabilir!

LİNK:
- Kök yöntemi, sistemin derinliklerine zorla takılan kurulumlar dahil olmak üzere tüm şişmeyi siler!
- Cust (müşteri) bölümünden bölgeye göre zorla uygulamaların kaldırılması!
- Xiaomi Cloud Sync, Galeri (duvar kağıdı kilit ekranı yerleşimi için) ve Theme motorunu (şimdilik) bıraktım
Not: Modları geri yüklemek istiyorsanız sistemi yeniden flaş etmeniz ve fastboot aracılığıyla bölme bölmeniz gerekiyor!

BAĞLANTISI: -TEORİ TWRP İLE ÇALIŞMALIDIR . - PM, cust (müşteri) bölümünde bulunan bölgesel tabanlı zorunlu uygulama kurulumlarını da kaldırıyor! - Bu yöntem, sistemi ve bölme stoklarını tutmanıza izin verir ve fabrika ayarlarına sıfırlanana kadar yeniden yanıp sönen ROM'da hayatta kalır! Not: Mod'u geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir!

Kaynak:

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
MIUI 10 GLOBAL MODLAR
(TWRP GEREKTİRİR)

Çoğunuzun bildiği gibi, yüz kilidinin kaldırılması için bölgesel kısıtlamaları kaldırmak, tüm çıktılar için sesi artırmak, gps doğruluğunu artırmak, günlüğe kaydetmeyi azaltmak ve son olarak şişirmeyi kaldırmak için şişirmeyi kaldırmak için birçok MODS for MIUI 10 Global sürümü üzerinde çalışıyorum. . Sonunda testlerin çoğunu tamamladım ve bunları TWRP aracılığıyla ayrıştırılabilir fermuarlı zip dosyaları halinde sundum. Lütfen yanıp sönmeden önce notlara ve gereksinimlere bakın! Her zamanki gibi, kendi sorumluluğunuzdadır!

GEREKLİLİKLER:

- XIAOMI Mi8 Telefon
- MIUI 10 KÜRESEL ROM (9.0 PIE)
- KÖKlü ROM * VEYA * DM-Verity Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı
- KÖRLÜse, Magisk'te Devre Dışı AVB 2.0 / DM-Verity!
(Magisk uygulamasındaki kutunun işaretini kaldırın ve boot.img dosyasını tekrar kurun). -Neden bahsettiğimi gösteren bir resim ekledim.
- TWRP Sürümü 3.3.1-0 veya 3.3.1-1 buraya bağlı ->
Kazanımları - Özel kurtarma için farklı TWRP sürümlerini denedikten sonra, bazı sürümlerin parlatılabilir fermuarların gerekli değişiklikleri yapmasına izin vermeyeceğini öğrendim .

TWRP FLASHABLE ZIPS:

LINK:

YENİ v1.2 Fabrika dosyasını daha iyi hassasiyetle ve tüm yüz kilit açma bölgelerini etkinleştiren gelecekteki ürün yazılımı uyumluluğu ile yeniden oluşturur (herhangi bir dosya sürümüyle uyumlu hale getirir)
* YENİ v1. 1 geçerli dosyayı okur ve mevcut bölgeyi tüm bölgelerle yeniden oluşturur (herhangi bir dosya sürümüyle uyumluluk sağlar)
Seçilen bölge ne olursa olsun yüz kilidi açma
- Önceden yalnızca belirli bölgeler Yüz kilidi açma özelliğinden yararlanabilir.
- Sonunda ABD, İngiltere ve diğer tüm bölgelerle birlikte kullanın!
- 222 dünya bölgesi destekleniyor (göstermek için tıklayınız)

LINK:
- Daha önce GPS, ana NTP'ler olarak 3 Çin sunucusunu kullanıyordu. Hepsini çıkardım.
- İlk 3 NTP ABD sunucusunu, doğruluk ve kilitlenme süresini artıran birinci, ikinci ve üçüncü seçenek olarak ekledim.
- GPS kaydı miktarını düşürdüm
- Zorunlu kayıt dosyalarının sınırlı dosya boyutlarına sahibim.

LINK:
- Seçili bölgeden bağımsız olarak yüksek ses.
- Önceden sadece bazı bölgeler yüksek sesle dinlenebilirdi.
- Amplifikatör kazancını ve ses, yardımcı ve kulaklıkların ses seviyelerini büyük ölçüde artırır.
- Dikkat et, çok gürültülü olabilir!

LİNK:
- Kök yöntemi, sistemin derinliklerine zorla takılan kurulumlar dahil olmak üzere tüm şişmeyi siler!
- Cust (müşteri) bölümünden bölgeye göre zorla uygulamaların kaldırılması!
- Xiaomi Cloud Sync, Galeri (duvar kağıdı kilit ekranı yerleşimi için) ve Theme motorunu (şimdilik) bıraktım
Not: Borsaları geri yüklemek istiyorsanız sistemi yeniden flaş etmeniz ve fastboot aracılığıyla bölme bölmeniz gerekiyor!
Liste İçin Gizlemeyi Kaldır

BAĞLANTISI: -TEORİ TWRP İLE ÇALIŞMALIDIR . - PM, cust (müşteri) bölümünde bulunan bölgesel tabanlı zorunlu uygulama kurulumlarını da kaldırıyor! - Bu yöntem, sistemi ve bölme stoklarını tutmanıza izin verir ve fabrika ayarlarına sıfırlanana kadar yeniden yanıp sönen ROM'da hayatta kalır! Not: Boruyu geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır

Kaynak:

Hocam elinize sağlık.

Fakat mi 8 için mi yoksa mi 8se mi ? Ek olarak yazılarınızdaki bazı bölgelerde "göstermek için tıklayınız" "Liste İçin Gizlemeyi Kaldır" linkleri çalışmıyor.
Yine bazı cümlelerde çeviriden olsa gerek hatalı gibi. Örneğin. "Not: Boruyu geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır"

Düzeltmenizi rica ederim.

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Hocam elinize sağlık.

Fakat mi 8 için mi yoksa mi 8se mi ? Ek olarak yazılarınızdaki bazı bölgelerde "göstermek için tıklayınız" "Liste İçin Gizlemeyi Kaldır" linkleri çalışmıyor.
Yine bazı cümlelerde çeviriden olsa gerek hatalı gibi. Örneğin. "Not: Boruyu geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır"

Düzeltmenizi rica ederim.

Katılıyorum bir yerde hata yapmışım ki konu Mİ 8 SE altında aslında konu Mİ 8 konusu konuyu taşıma yetkim olmadığı için bende bölüm sorumlusu ile irtibata geçmeyi düşünüyordum ki siz yazdınız
gerekenler bölümünde Mİ 8 cihazlar için olduğu yazıyor zaten ve verilmesi gereken modların indirme linklerini kontrol ettim sorun görünmüyor

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Katılıyorum bir yerde hata yapmışım ki konu Mİ 8 SE altında aslında konu Mİ 8 konusu konuyu taşıma yetkim olmadığı için bende bölüm sorumlusu ile irtibata geçmeyi düşünüyordum ki siz yazdınız
gerekenler bölümünde Mİ 8 cihazlar için olduğu yazıyor zaten ve verilmesi gereken modların indirme linklerini kontrol ettim sorun görünmüyor

Talebiniz üzere İlgili bölüme taşıdım hocam

Bahsettiğim linkler ve eksik kalan çeviriler şunlardı hocam :

- Not: Borsaları geri yüklemek istiyorsanız sistemi yeniden flaş etmeniz ve fastboot aracılığıyla bölme bölmeniz gerekiyor! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır
- Not: Boruyu geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Talebiniz üzere İlgili bölüme taşıdım hocam

Bahsettiğim linkler ve eksik kalan çeviriler şunlardı hocam :

- Not: Borsaları geri yüklemek istiyorsanız sistemi yeniden flaş etmeniz ve fastboot aracılığıyla bölme bölmeniz gerekiyor! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır
- Not: Boruyu geri yüklemek istiyorsanız fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir! Liste İçin Gizlemeyi Kaldır

Konu kaynağı XDA developers konuyu oradan aldım ve foruma taşıdım tercüme ve konu üzerinde ki düzeltmeleri tamamlayamadım üzerinde çalışyorum sizinde tesbit ettiğiniz o bölüm de gereksiz olan kodlamalara açılan linkleri, merak edip kodlamada yanlış bir kullanım yapan kullanıcıyı veya üyeyi mağdur etmemek adına bilinçli olarak kapattım

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Konu kaynağı XDA developers konuyu oradan aldım ve foruma taşıdım tercüme ve konu üzerinde ki düzeltmeleri tamamlayamadım üzerinde çalışyorum sizinde tesbit ettiğiniz o bölüm de gereksiz olan kodlamalara açılan linkleri, merak edip kodlamada yanlış bir kullanım yapan kullanıcıyı veya üyeyi mağdur etmemek adına bilinçli olarak kapattım

Peki hocam. Kullanıcılar meraklıdır, orayı görüp size soracaklardır. Bende nacizane fikrimi belirttim. Güzel konu için tekrar teşekkür ederim İyi günler.

Murad Ali

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Peki hocam. Kullanıcılar meraklıdır, orayı görüp size soracaklardır. Bende nacizane fikrimi belirttim. Güzel konu için tekrar teşekkür ederim İyi günler.

Yoooo haklısın benim tarafımda bir sorun yok. siz onları fark ettiğiniz de benim konu üzerinde çalışmam bitmemişti uyarmanızdan onur duydum teşekkür ederim.

Üst Alt