Mod Modlu Zepp/Zepp Life - All in One (Android)

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Konu üzerinde çalışmalara başlıyorum fakat hemen bitmez biraz sürebilir. Çünkü android 5, 6, 7, 8, 9, 10 sürümlerinde MIUI, One UI, saf android ve AndroidOne'de denenmesi gerekiyor. Aynı anda hepsinde stabil olmazsa zaten paylaşmam.
Anladim hocam uzerinde calistiginiz bir detay mi bilmedigim icin eklemek istedim. Cok ihtiyac duydugum ozellik. Ellerinize saglik gectigimden beri cok memnunum. Emojileri gormek icin ne yapmam gerekiyor onu cozemedim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Anladim hocam uzerinde calistiginiz bir detay mi bilmedigim icin eklemek istedim. Cok ihtiyac duydugum ozellik. Ellerinize saglik gectigimden beri cok memnunum. Emojileri gormek icin ne yapmam gerekiyor onu cozemedim

Bu konudan faydalanabilirsiniz

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
Hocam bunun ayari vardi yakinliga gore aciyor normalde. Onceden denedigimde oyleydi o yakinligin ayari sanirim telefonda bu ozelligi aktif ederken soruluyor. Ne kadar hassas olsun gibi.

evet dediğiniz gibi yakınlık ayarı var ama deneyince yakın, uzak farketmeden cihazı açıyor.. yazılımla çözülecek bir şey değil sanırım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
evet dediğiniz gibi yakınlık ayarı var ama deneyince yakın, uzak farketmeden cihazı açıyor.. yazılımla çözülecek bir şey değil sanırım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu uygulamadaki bir hatadan kaynaklanıyor. Çözüm için çalışmalara başladık

koboy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
Xiaomi 5 plus
Konular
0
Merhabalar mi band 4 kullanıcısının mi fit için yaptığınız düzenlemeler için çok teşekkür ederim eşime haylou ls01 aldım ançak Türkçe desteği yok acaba mi fit uygulamasına yaptığınız gibi haylou sport yazılımınına da Türkçe dil için yardımcı olabilir misiniz

Modlu Mi Fit - 4.1.0
Umarım birçok kişinin işine yarar.
- Kurulum öncesinde eşleştirme sonlandırma vb. şeyler yapmadan Resmi Mi Fit uygulamasını silin.
- Sonra link spoylerinden apk dosyasını indirip kurun.
- Bilgisayarlarda Mi Blaze Unlock uygulaması ile bilgisayar şifresini açma özelliği eklendi
- Bildirimler, aramalar, hava durumu tüm dillerde çalışır, karakter hatasına düşmez
- Uykuya dalma hızı tespiti eklendi
- Uyku kalitesi detaylandırıldı
- Ana ekrana bir önceki gün uyku süresi eklendi
- Bilekliğe emoji destekli yazı tipi yüklendiğinde bildirimlerde emoji görüntülenir
- Bazı uygulamalarda ortaya çıkan çift bildirim sorunu düzeltildi
- Mail.ru, MyMail, Outlook, Samsung Email ve Spark uygulamaları için bildirim simgesi eklendi
- Catogram, Plus Messenger, Telegram Beta ve Telegram X uygulamaları için Telegram uygulama bildirim simgesi eklendi
- Sova 5, Sova Lite ve VTosters uygulamalari için VKontakte uygulama bildirim simgesi eklendi
- Yazılım güncellemelerini kapatma seçeneği eklendi
- Bileklik dili seçimi eklendi
- Hava Durumu dili seçimi eklendi
- Emojileri bildirimlerden silerek soru işaretini kaldırma eklendi
- Büyük harfli bildirim seçeneği eklendi
- Büyük harfli hava durumu seçeneği eklendi
Latin harfler özelliği ile hava durumunda ve bildirimlerde bazı dillerde oluşan karakter hataları düzeltildi
- Google hesabı ile giriş yapılamamaktadır
- Ekran Kilidini Aç özelliğinin yakınlık ayarı çalışmamaktadır
Bazı telefonlarda gerekli izinler verilmiş olmasına rağmen bildirimler için izinleri kontrol edin hatası alındığı tespit edilmiştir.
Hatanın çözümü çok basittir.
Uygulama önbelleğini temizleyin.
Sorun çözülecektir.
Not: Uygulamanın bazı kodları işlemleri hızlandırmak için başka bir forumdan alıntı yapılmıştır.
Bu yüzden açılışta uygulamanın alt kısmında Magical Unicorn yazmaktadır.
Kendi stabil kodlarım hazır olduğunda uygulama güncellenip Magical Unicorn yazısı silinecektir
Not : Yeni Mi Fit sürümleri çıktıkça konu güncellenecektir.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Merhabalar mi band 4 kullanıcısının mi fit için yaptığınız düzenlemeler için çok teşekkür ederim eşime haylou ls01 aldım ançak Türkçe desteği yok acaba mi fit uygulamasına yaptığınız gibi haylou sport yazılımınına da Türkçe dil için yardımcı olabilir misiniz
İncelemelere başlamış bulunmaktayım

Leoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Note10pro
Konular
3
Merhaba tam olarak bu nedir ne değildir yeni aldım cihazı mi band 4 var arada bağlantı kopup gelio nedendir bu ne özellik ve getirecek

koboy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
Xiaomi 5 plus
Konular
0
Haylou ls01 aldım Türkçe dil desteği için yardım istedim uygulamada Türkçe dil eklenebilir mi diye

Üst Alt