Mod Modlu Zepp/Zepp Life - All in One (Android)

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mi Band 4 ile ilgili olan firmware çalışmam ve testlerinden dolayı şimdilik Modlu Mi Fit için olan kendi kaynak kodlarımı hazırlama çalışmama ara veriyorum. Mi Fit uygulamasının yeni sürümleri çıktıkça konu güncellenmeye devam edecektir. Mi Fit'in yeni modlu sürümlerini şuan konuda bulunan sürüm için yardım aldığım kullanıcı hazırlamaya devam edecektir. Zaman bulduğumda kendi stabil kodlarımı hazırlamaya devam edeceğim. Hazır olduğunda konuya ekleyeceğim.

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Hocam normal mi fit ile ne farkı var. Yeni mi band 4 kullanıcısıyım da

Furkancet_112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Sağlık
Konular
0
Hocam mi fit sürekli durduruluyor hatası alıyorum önbelleği temizledim hala aynı yok mudur çözümü

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hocam mi fit sürekli durduruluyor hatası alıyorum önbelleği temizledim hala aynı yok mudur çözümü
program yayınlanmadan önce android 5,6,7,8,9,10 sürümlerinde 2 farklı marka cihazlarda denendi ve sorunsuz çalıştı. programın durmasına telefonunuzdaki bir program sebep oluyor olabilir

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Hocam elinize sağlık kurulumu yaptim herhangi bir sorun olmadi. Yalniz bu emojileri gorebilmek icin ne yapmamiz lazim anlamadim. Emoji destekli yazi tipi demissiniz onu nasil ayarliyoruz

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Hocam rahatsiz etme modundayken mesajlar hala bileklige gelmeye devam ediyor. Rahatsiz etme modunun mantigina ters dusuyor bu durum.Telefonu rahatsiz etmeye alinca bilekligin titresiminin kapanmasi gibi bir ayar eklenemez mi telefonla esgudumlu olarak bilekligin de titremesi dursa super olur bence. wyusufw

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
bileklik ile telefon kilidini açmada yakınlık uzaklık ayarı olabilir mi? Bluetooth bağlı olduğu sürece kilidi açıyor ama telefona yakınlaştırdığımızda kilidi açma olsa çok iyi olur

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
bileklik ile telefon kilidini açmada yakınlık uzaklık ayarı olabilir mi? Bluetooth bağlı olduğu sürece kilidi açıyor ama telefona yakınlaştırdığımızda kilidi açma olsa çok iyi olur

Hocam bunun ayari vardi yakinliga gore aciyor normalde. Onceden denedigimde oyleydi o yakinligin ayari sanirim telefonda bu ozelligi aktif ederken soruluyor. Ne kadar hassas olsun gibi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87

Hocam rahatsiz etme modundayken mesajlar hala bileklige gelmeye devam ediyor. Rahatsiz etme modunun mantigina ters dusuyor bu durum.Telefonu rahatsiz etmeye alinca bilekligin titresiminin kapanmasi gibi bir ayar eklenemez mi telefonla esgudumlu olarak bilekligin de titremesi dursa super olur bence. wyusufw
Konu üzerinde çalışmalara başlıyorum fakat hemen bitmez biraz sürebilir. Çünkü android 5, 6, 7, 8, 9, 10 sürümlerinde MIUI, One UI, EMUI, saf android ve AndroidOne'de denenmesi gerekiyor. Aynı anda hepsinde stabil olmazsa zaten paylaşmam.

Üst Alt