Mod Modlu Zepp/Zepp Life - All in One (Android)

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hocam ellerine saglik, ancak bir sorunu bildirmek isterim. Beta olmayan uygulamada "ekran kilidini ac" kismina girdigimde uygulamadan atiyor.
uygulamadaki hatalar spoylerinde bu sorunun olduğu yazıyor. bu sorunu maalesef sertifikalar sebebiyle düzeltemiyoruz

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Modlu Mi Fit 4.3.1 sürümü eklendi. Müjde! Bu sürümde Google hesabı ile giriş hatası düzeltildi sadece ekran kilidi stabil çalışmıyor şuan

dmrcierhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan Demirc
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
Uygulamayı bugün telefonuma kurdum. Gün içinde gelen bildirimleri takip ettim. Ama emojiler gözükmüyor. Amazfit saat kullanıyorum

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Uygulamayı bugün telefonuma kurdum. Gün içinde gelen bildirimleri takip ettim. Ama emojiler gözükmüyor. Amazfit saat kullanıyorum
Amazfit hakkında bilgim yok fakat mi band 4 ve 5 için emoji fontu yüklenmeden emojiler gözükmüyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Peki emoji fontu nasıl yükleyebilirim
Amazfit için yapılmışmıdır ya da mi band 4 ve 5 fontu çalışırmı bilmiyorum cihazınıza uygun emoji fontu yapılmış olması gerekir. Telefonunuz android ise notify for amazfit uygulamasını yükleyip uygulama bildirim ayarları kısmından daha fazlaya girince uygun font varsa orada özel yazı tipi yazılımı yükle çıkar ona basarak yükleyebilirsiniz

dmrcierhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan Demirc
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
Amazfit için yapılmışmıdır ya da mi band 4 ve 5 fontu çalışırmı bilmiyorum cihazınıza uygun emoji fontu yapılmış olması gerekir. Telefonunuz android ise notify for amazfit uygulamasını yükleyip uygulama bildirim ayarları kısmından daha fazlaya girince uygun font varsa orada özel yazı tipi yazılımı yükle çıkar ona basarak yükleyebilirsiniz
Tamam deneyeceğim teşekkür ederim

MESELIK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Usta emeğine sağlık. Whatsappta 2.mesajdan sonra mesaj saymaya başlıyordu 3 yeni mesaj vs. Diye, son gelen mesaj gözüküyor artık. Tam istediğim oldu. Diğer özellikler cabası. Sayende emojileri de yükledim. Tek eksiğim Türkçe desteği kaldı. Beklemedeyim. Mi band 5 global.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Usta emeğine sağlık. Whatsappta 2.mesajdan sonra mesaj saymaya başlıyordu 3 yeni mesaj vs. Diye, son gelen mesaj gözüküyor artık. Tam istediğim oldu. Diğer özellikler cabası. Sayende emojileri de yükledim. Tek eksiğim Türkçe desteği kaldı. Beklemedeyim. Mi band 5 global.
Üretici firmanın dosyaları paylaşmasını bekliyorum. Çin için paylaştı birkaç gün içinde çin sürümü için mod yapıp paylaşacağım. Global için şuan beklemedeyiz

Esqes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suat
Cihazım
Xaomi
Konular
0
Hocam bu gündüz uykusu şekerleme filan bunların takibini yapmıyor bunu nasıl yapabiliriz

Üst Alt