Mod [ Modem Package ] [ x32, x64 ] Seed and Crackling for GM4G

hgunduz295

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
_
Konular
7

Merhaba arkadaşlar sizlere iki adet modem paketi sunacağım. Paylaşma sebebim Seed için çıkarılan yeni sürüm kernel ve rom ile birlikte seed modem paketini mecbur kullanmak zorundayız.

Forumda Seed veya Crackling Derleme romları kurup logo veya animasyonda kalıp sebebini bilmeyen kişiler için bir rehber niteliğindedir.

[TALIMATLAR][/TALIMATLAR]

Crackling Tabanlı Rom kurmadan önce aşağıdaki linkten "Crackling Modem Package" i indirin. Yüklemek için Crackling TWRP 3.1 ve üstü kullanın. "Zorunlu değil."
TWRP > Yükle > Dosyayı Seç > Flaşla

Seed Tabanlı Rom kurmadan önce aşağıdaki linkten "Seed Modem Package" i indirin. Yüklemek için Seed TWRP 3.1 ve üstü kullanın. "Zorunlu değil."

mbtt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Lütfi
Cihazım
Le Pro3
Konular
68
Hoşgeldin Halil Hocam. :)

mertbaba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
general mobile
Konular
0
reis bu crackling olan açılıştaki gm yazısını kaldırıp google logosuna çeviriyor androd one geliştirme sürümleri gibi ama bunun twrp'ye etkisi var mı

herild

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
amigo
Cihazım
gm5d
Konular
0

Merhaba arkadaşlar sizlere iki adet modem paketi sunacağım. Paylaşma sebebim Seed için çıkarılan yeni sürüm kernel ve rom ile birlikte seed modem paketini mecbur kullanmak zorundayız.

Forumda Seed veya Crackling Derleme romları kurup logo veya animasyonda kalıp sebebini bilmeyen kişiler için bir rehber niteliğindedir.

[TALIMATLAR][/TALIMATLAR]

Crackling Tabanlı Rom kurmadan önce aşağıdaki linkten "Crackling Modem Package" i indirin. Yüklemek için Crackling TWRP 3.1 ve üstü kullanın. "Zorunlu değil."

Seed Tabanlı Rom kurmadan önce aşağıdaki linkten "Seed Modem Package" i indirin. Yüklemek için Seed TWRP 3.1 ve üstü kullanın. "Zorunlu değil."

Linkler kırık yükleyebilir misiniz? devotag.com da göçmüş.

Üst Alt