Yardım Modem flashladım kamera bozuldu

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Yurt dışı redmi note 10 pro cihazım için güncelleme sonucu nv data hatası aldım ve çözümü için anlatılanlar sonucunda yeni modem dosyasını flashladım ancak kamera hiç açılmıyor, 3 saniye sonra tekrar deneyin hatası alıp duruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca cihaz daha fazla ısınmaya başladı. Teşekkürler

Son düzenleme:

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Yurt dışı redmi note 10 pro cihazım için güncelleme sonucu nv data hatası aldım ve çözümü için anlatılanlar sonucunda yeni modem dosyasını flashladım ancak kamera hiç açılmıyor, 3 saniye sonra tekrar deneyin hatası alıp duruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca cihaz daha fazla ısınmaya başladı. Teşekkürler
MIUI 12.5'e dönün

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam hiç bir versiyonda kamera sorunu yaşamadım, hangi versiyon kullanıyorsunuz ve hangi modemi attınız?

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Stabillik açısından yazdım ustam, note 10 pro kullanan arkadaşların çoğu MIUI 13 yükledikten sonra mutlaka sorunlar olduğunu yazıyorlar telegram grubuna bende en kararlı sürüm note 10 pro için MIUI 12.5 dedim

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
Stabillik açısından yazdım ustam, note 10 pro kullanan arkadaşların çoğu MIUI 13 yükledikten sonra mutlaka sorunlar olduğunu yazıyorlar telegram grubuna bende en kararlı sürüm note 10 pro için MIUI 12.5 dedim
hocam sırf performans sorunu yüzünden önce 12.5 e sonra custom roma geçiş yaptım. MIUI 13 rezalet bana sorulacak olursa. Clash royale de bile ara sıra takılmalar yaşıyordum.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
hocam sırf performans sorunu yüzünden önce 12.5 e sonra custom roma geçiş yaptım. MIUI 13 rezalet bana sorulacak olursa. Clash royale de bile ara sıra takılmalar yaşıyordum.
Benimde anlatmak istediğim olay buydu aslında, cihazdan adam akıllı randıman alamıyorsun MIUI 13 sürümünde

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hiç bir versiyonda kamera sorunu yaşamadım, hangi versiyon kullanıyorsunuz ve hangi modemi attınız?
Hocam MIUI 13.0.16 sürümünü kullanıyordum internette eski videolardan MIUI 12.5 için uygun modemi flashlamışım diye sıkıntı çıkmış. Senin dosyalarından MIUI 13.0.14 için olan modemi flashlayınca düzeldi. Teşekkür ederim

Üst Alt