Yardım Modem Dosyası

meaksut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Meslek
Kamu Görevlisi
Konular
4
merhaba arkadaslar modem dosyalarını sildim ve alttaki kodları yazdım şebeke uctu malesef bunu nasıl düzeltebilirim

fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot erase fsg
fastboot reboot

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Neden böyle bir şey yaptınız ki ?
Global fastboot romu indirin ve mi flash ile Clean all yaparak Romu kurun.

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Bunu yaptıysanız orjinal qcn dosyanızı tekrar flashlamaniz gerekmektedir, eğer yedek almadıysanız konuda uzman biri ile görüşünüz kendiniz müdahale de bulunmayın cihaza kalıcı şebeke sorunu bırakabilirsiniz. Ayrıca IMEI repair işlemini orjinal IMEI ile yapınız IMEI değiştirmek yasaktır.

Oyla:

meaksut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Meslek
Kamu Görevlisi
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hallettik hocam tesekkürler qcn yeniden flashlayınca duzeldı :D

Oyla:

a.plt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
arkadaşlar merhaba
telefonum mi note 10 lite ime atılmış telefon
telefonu yeni aldım fakat wifi şifresini girdikten sonra hiç dikkat etmeden tümünü güncellemeleri onayladım ve bıraktım güncelleme içerisinde yeni rom da varmış telefon güncellemeleri bitirince resetledi ve açılış ekranında kaldı bende
Telefonuma flah ile yeni güncelleme yaptım fakat sonunda (super) yazarken hata vermesine rağmen tekefon güncellemeyi yapıp açıldı (belki yazıp bitirmiştir ondan sonraki dosya da da vermiş olabilir) (clean all işaretli idi)
telefon sorunsuz açıldı (TWRP gitti) bu sefer atılan imei durmasına rağmen şebeke yok türk telekom hattı kullanıyorum hepsi olmasına rağmen şebeke servis yok yazıyor
bende başladım kurcalamaya ve imei de uçurdum (Allahtan ekran görüntüsünü akmıştım) site üzerindeki yönlendirmeler ile yeniden imei attım (benim telefonda ki qnc yedeğini aldığım zaman imei düzenleyemedim hatalı gösterdi) bende siyeden arkadaşımızın ppaylaştığı qnc yi düzenleyerek önceki yazılan imei attım ime gördü sorunsuz fakat hala servis yok hatası var işin içinden çıkamadım (qnc yi bir kaç kez attım aynı devam ediyor)
Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Saygılarımla

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
arkadaşlar merhaba
telefonum mi note 10 lite ime atılmış telefon
telefonu yeni aldım fakat wifi şifresini girdikten sonra hiç dikkat etmeden tümünü güncellemeleri onayladım ve bıraktım güncelleme içerisinde yeni rom da varmış telefon güncellemeleri bitirince resetledi ve açılış ekranında kaldı bende
Telefonuma flah ile yeni güncelleme yaptım fakat sonunda (super) yazarken hata vermesine rağmen tekefon güncellemeyi yapıp açıldı (belki yazıp bitirmiştir ondan sonraki dosya da da vermiş olabilir) (clean all işaretli idi)
telefon sorunsuz açıldı (TWRP gitti) bu sefer atılan imei durmasına rağmen şebeke yok türk telekom hattı kullanıyorum hepsi olmasına rağmen şebeke servis yok yazıyor
bende başladım kurcalamaya ve imei de uçurdum (Allahtan ekran görüntüsünü akmıştım) site üzerindeki yönlendirmeler ile yeniden imei attım (benim telefonda ki qnc yedeğini aldığım zaman imei düzenleyemedim hatalı gösterdi) bende siyeden arkadaşımızın ppaylaştığı qnc yi düzenleyerek önceki yazılan imei attım ime gördü sorunsuz fakat hala servis yok hatası var işin içinden çıkamadım (qnc yi bir kaç kez attım aynı devam ediyor)
Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Saygılarımla
Hocam elinizdeki qcn yedeğini .xqcn olarak mı yedek aldınız

Oyla:

a.plt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Hocam elinizdeki qcn yedeğini .xqcn olarak mı yedek aldınız
evet hocam ama olmadı ben siteden başka qnc buldum onu flaşladım şebeke geldi fakat tutarsız kararsız bir geliyor bir kayboluyor modem dosyası atılması lazım diye okudum fakat modem dosyasını bulamadım

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
evet hocam ama olmadı ben siteden başka qnc buldum onu flaşladım şebeke geldi fakat tutarsız kararsız bir geliyor bir kayboluyor modem dosyası atılması lazım diye okudum fakat modem dosyasını bulamadım
xqcn ile olmaz zaten qcn seçmelisiniz.
Modem dosyası fastfoot rom içerisinde yer alır. Bakın burada bilgi verilmiş Konu içindeki mesaj 'K20 pro modem dosyası' Yardım - K20 pro modem dosyası

Oyla:

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
telefonumun magiskini uygulama üzerinden güncelledim ve şebeke gitti modem dosyasını paylaşabilir misiniz arıyorum fakat bulamıyorum

Oyla:

aAbdullah44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
1
Merhaba mi 11 lite cihazıma kamera sorunu. Yüzünden modem dosyasını yükledim işlem sonrası telefonda ses var görüntü yok ne yapmalıyım yardım edermisiniz

Oyla:
Üst Alt