Yardım Modem arayüzünde telefonun adı gözükmüyor.

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Bir problemim var. Bağlandığım evdeki wifi ağında telefonumun ismi gözükmüyor. İşyerinde kullandığım huawei modemde de aynı şekilde. Evde hanım ve çocukların telefonlarının isimleri, bilgisayar isimleri gözükürken benim telefonun ismi * olarak gözüküyor. Sizce neden olabilir ? Telefonun ismi boş değil, device host name değiştiren programlar ile de denedim yine aynı şekilde * olarak gözüküyor. Mac adresini görüyorum ama. İlginçtir ki mibox cihazımda tamamen boş gözüküyor isim kısmı. Varmı tavsiyesi olan?

Ekli dosyalar

• modem arayüzü.jpg
    modem arayüzü.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 16
Moderatör tarafında düzenlendi:

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Bu önemli bir olay değil hocam bendede oluyor.Telefona yüklediğin rom ile alakalı...Yüklediğin rom telefonun kimliğini değiştirebilir başka bir telefon gibi tanıtıp örneğin google drive a yüksek kaliteki dosya yüklemeni sağlayabilir tabi bu olay romdan roma değişebilir.ben mi9t kullanıyorum ama aosp rom kullandığım zaman instagram giriş kayıtlarında pixel telefon olarak gözüküyordu.Yani bazı modemlerde telefonun kimliğini alamayabiliyor...Bendeki modemdede , telefonumu arada orjinal miuı roma çevirdiğimde bile redmi k20 olarak gözüküyor....

Üst Alt