Uygulama Mobiwol(Firewall)

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
Merhaba arkadaşlar,

Bu gece sizinle son dönemlerde kullandığım ve hoşuma giden bir uygulamayı paylaşacağım. Uygulamamızın ismi Mobiwol. Peki bu uygulama ne işe yarar? Bu konuda sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Uygulamamızın en güzel özelliği ise root gerektirmemesi. Yani yüklediğiniz gibi rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program.

Uygulama açıldığında 5 adet menü bulunuyor. Önce bunların içeriğinin ne olduğuna bakalım.

Firewall Status: Buraya tıkladığımızda bir uyarı menüsü çıkıyor. Bu menüdeki "Bu uygulamaya güveniyorum" tikine tıklayıp "Tamam" a tıkladığınızda uygulama aktif hale geliyor.
Firewall Rules: Buraya tıkladığımızda açılan menüde uygulamalarımızı görüntülemekteyiz. Yanlarında ise mobil veri ve wi-fi bağlantısı sekmeleri bulunuyor. Buradan hangi uygulamanın bağlantısını kesmek istiyorsak onun ayarlarını yapmaktayız.
Connection Logs: Bu sekmede tekrar uygulamalarımızın bağlantı durumlarını kontrol edebilmekteyiz.
Firewall Settings: Bu sekmede kurmuş olduğumuz firewall'ın ayarlarını görüntülemekte ve onları değiştirmekteyiz.
Data Usage: Buradan telefonumuzun internet kullanımı görmekteyiz. Mobil veri ve Wi-Fi olarak iki seçenekte görebilmemiz de uygulamayı daha da güzel bir hale getiriyor.

Mediafire: [/COLOR]
Google Play Store:

İyi kullanımlar.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Elinize sağlık hocam :)

İzninizle bir ek yapmak istiyorum. Aynı görevleri MIUI kullanıcıları bildirim çubuğunda yer alan veri kullanımı alanına tıklayarak ya da güvenlik uygulaması altından da yapabilirler :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Yazıyı okurken bir yandan da neler yazacağımı kafamda toparlıyordum. Ama cantara hocam yazmış zaten :D

Miui'yi işte bu yüzden de seviyorum. Android 6'ya daha yeni yeni gelen birsürü özelliği, daha önce ayrı ayrı uygulamalar kullanarak yapmak zorunda kaldığımız birçok şeyi Miui zaten kendisi yapıyor.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
Elinize sağlık hocam :)

İzninizle bir ek yapmak istiyorum. Aynı görevleri MIUI kullanıcıları bildirim çubuğunda yer alan veri kullanımı alanına tıklayarak ya da güvenlik uygulaması altından da yapabilirler :)
Hocam Miui Rom hakkında pek bilgim yok ondan dolayı hem Miui kullanmayan arkadaşlarımız illaki vardır :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam Miui Rom hakkında pek bilgim yok ondan dolayı hem Miui kullanmayan arkadaşlarımız illaki vardır :)

Elbette hocam. Hem MIUI kullanmayan hem de Xiaomi cihaz kullanıp da custom rom yükleyen arkadaşlarımız için yfaydalı olacaktır. Ellerinize sağlık :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Sasuke Uchîhâ

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Can
Cihazım
GM Elite
Konular
43
Yorumlarınız için teşekkür ederim hocam :)

Üst Alt