Yardım Mobile legends oynuyorum en ideal rom hangisi

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Selamlar uzun süredir mobile legends oynuyorum corvus,revos,global,eu,room denedim ancak cihaz çok ısınıyor ve kasma lag oluyor ayrıca lte sabitledigimde telefon bostayken hat gidip geliyor suan global 11.04 yuklu ama bundanda memnum degilim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam forumda mi 9t ve 9t pro için bile cihazım oyun oynarken 50 60 derece ısınıyor diye konular açılıyo mi9 da 45 derece yazanı gördüm havalar 30 40 derece ısınmışken telefonun ısınmasının önüne geçemezsiniz.

benim kişisel görüşüm el kadar kendini soğutamayan telefonda oyun oynamak saçma çünkü telefon iletişim aracıdır sosyal medya kamera vs tamamda yaz aylarında tüm cihazlar ısınıyor firmalar ürünü satıp parasına bakıyor sizin telefon yıpranmış ekranı zarar görmüş bataryası ölmüş umrunda olmaz.

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde team win pr ile MIUI v9 V9.6.10.0 OEKMIFD yukledim ekran kullanilmaz hale geldi orange fox recoverye dondum boyle bi hata olurmu yine
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam forumda mi 9t ve 9t pro için bile cihazım oyun oynarken 50 60 derece ısınıyor diye konular açılıyo mi9 da 45 derece yazanı gördüm havalar 30 40 derece ısınmışken telefonun ısınmasının önüne geçemezsiniz.

benim kişisel görüşüm el kadar kendini soğutamayan telefonda oyun oynamak saçma çünkü telefon iletişim aracıdır sosyal medya kamera vs tamamda yaz aylarında tüm cihazlar ısınıyor firmalar ürünü satıp parasına bakıyor sizin telefon yıpranmış ekranı zarar görmüş bataryası ölmüş umrunda olmaz.
Evet kesinlikle haklisin ama bazi romlarda isinma kasma lag vs minimize edilmis bende bu rom pesindeyim android 8 e dusursem nasil olur acaba telefonun ilk gelen versiyonu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İstediğiniz sürüme dönün hocam bu denklem hiç değişmez cihazı yavaşlatırsınız daha az ısınır oyun kasar yada cihaz performanslı çalışır ısınır.

8-9 tane rom en eskisinden en yenisine 3-4 tanede kernel denedim sırf meraktan eski sürümler leş gibi tam ekran hareketlerinde kasıyor ve bu bana ekranda turuncu leke çıkması olarak patladı. en stabil ve akıcı sürüm 11.0.4.0 çünkü hiç oyun oynamıyorum oyun bilgisayarda oynanır ve aşırı memnunum.

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
İstediğiniz sürüme dönün hocam bu denklem hiç değişmez cihazı yavaşlatırsınız daha az ısınır oyun kasar yada cihaz performanslı çalışır ısınır.

8-9 tane rom en eskisinden en yenisine 3-4 tanede kernel denedim sırf meraktan eski sürümler leş gibi tam ekran hareketlerinde kasıyor ve bu bana ekranda turuncu leke çıkması olarak patladı. en stabil ve akıcı sürüm 11.0.4.0 çünkü hiç oyun oynamıyorum oyun bilgisayarda oynanır ve aşırı memnunum.
Evet ama elde olan imkanlar bu suanlik cihazi degistiremiyorum birde sms dogrulamasindan sirf bu ay 15 tl gitti 89krs bir mesaj bunu nasil devre disi birakiriz

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Rom değişikliği yapmadan önce ayarlardan mi hesabını kaldırın ve sim kartını çıkarın hocam.

Oyla:

ugurbbr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
20

Bendede mi 9 lite var ama takim savasi esnasında acayip derecede fps dusuyor oynuyamiyorum. Ayarları orta duzeye cektim daha iyi oldu ama bu telefonda nasil yuksek ayarda oynuyamam sasirdim. Yada ben kendi gozumde buyuttum telefonu pek anlamam özelliklerinden.

Oyla:

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Bendede mi 9 lite var ama takim savasi esnasında acayip derecede fps dusuyor oynuyamiyorum. Ayarları orta duzeye cektim daha iyi oldu ama bu telefonda nasil yuksek ayarda oynuyamam sasirdim. Yada ben kendi gozumde buyuttum telefonu pek anlamam özelliklerinden.
Öncelikle ms sorununuz yoksa max 30.40 alıyorsanız wifi ile veya mobil veri lte 4.5g sabit alıyorsanız kasmaması lazım
Benim kullandığım ayarların ekran görüntüsünü atarım belki faydası olur.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-21-04-03-04-416_com.mobile.legends.jpg
    Screenshot_2020-05-21-04-03-04-416_com.mobile.legends.jpg
    521,8 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2020-05-21-04-03-16-792_com.mobile.legends.jpg
    Screenshot_2020-05-21-04-03-16-792_com.mobile.legends.jpg
    395,1 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:

ugurbbr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
20
Öncelikle ms sorununuz yoksa max 30.40 alıyorsanız wifi ile veya mobil veri lte 4.5g sabit alıyorsanız kasmaması lazım
Benim kullandığım ayarların ekran görüntüsünü atarım belki faydası olur.
ayarlarım aynı sızınkı gibi . Bu ayarlarda kasmıyor ama ayarı yükseğe getirince takım savasında ınanılmaz derecede kasıyor anlamadım gitti. Bir umut guncelleyle düzelir diye beklıyorum. Ama bu sizin gösterdiğiniz ayarlarlada güzel sekılde oynuyabılıyorum

Oyla:
Üst Alt