Oyun Mobil MMORPG Rise of Ragnarok - Asunder, şimdi iOS ve Android'de

betova

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi Mi
Konular
2
1 Ağustos, 2018 – Video oyunu dağıtıcısı Yoozoo Games, Rise of Ragnarok - Asunder'ı resmî olarak yayınladı. Yeni fantastik MMORPG, artık iTunes ve Play Store'da.
Rise of Ragnarok - Asunder, oyuncuların mistik diyarlarda macera peşinde koşmalarına olanak sağlayan fantastik bir MMORPG. Oyunda beş güçlü sınıftan birini seçmek mümkün; Suikastçı, Savaşçı, Büyücü, Rahip ve Kolcu. Çeşitli PvE ve PvP modları oyuncuları bekliyor.
Oyuncular küçük arena tarzı düellolarda arkadaşlarıyla savaşabilir, büyük çaplı MOBA çarpışmalarına katılabilir ya da üç farklı baskın türünde Boss'ları yenebilir ve sıra dışı ganimetler edebilirler. Oyuncular yoldaş ve petleriyle birlikte savaşabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle avantaj kazanıp oyun tarzlarını geliştirebilirler.
Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın sarp yamaçlarına kadar oyuncular gerçek dünyadan alınmış dünya harikalarının tadını çıkarabilirler. Tüm mekânlar gerçek hâllerinin birer kopyası. Tek farkı, zırhlarınızı kuşanıp ilahî gücünüzle buraları gezebilecek olmanız.
Rise of Ragnarok - Asunder'ı Google Play Store veya iTunes Store'dan indirip dünyayı parçalayabilirsiniz.

YOOZOO Games hakkında
YOOZOO Games, eğlence sektörünün oyun geliştirme ve dağıtım alanında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Şirketin genel merkezi Şanghay olup, Londra, Berlin, Hong Kong, Singapur ve diğer başkentlerde de ofisleri bulunmaktadır. 2009 yılındaki kuruluşundan bu yana, YOOZOO, Legacy of Discord – Furious Wings ve League of Angels gibi pek çok başarılı oyuna imza attı ve güçlü bir küresel dağıtım ağı oluşturdu.
Resmî Site ( )
Küresel Oyun Portalı ( )
Rise of Ragnarok - Asunder Resmî Sitesi ( )
Rise of Ragnarok - Asunder Facebook ( )
Rise of Ragnarok - Asunder Twitter ( )
Rise of Ragnarok - Asunder Instagram ( )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt