Sohbet Mobil internet hızı arttırımı

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Merhaba MIUI Severler
Ben Vodafone lu bir hat sahibiyim.Telefonum genellikle 4.5G yi 4 çubuk çeker fakat hızı beni tatmin etmiyor.Bu nedenle hızı arttırmak için tercih edilen ağ türünü LTE/WCDMA yapıyorum.Belirgin bir artış oluyor fakat Türk Telekom ve Turkcell in yanından dahi geçemiyor.Hem forum üyeleri hem de kendimce faydalanabilmem için bildiğiniz hız arttırma yöntemleri varsa paylaşırsanız sevinirim.
(Başka bir hatta geçmeyi düşünmüyorum,
İster Turkcell ister Vodafone ister Türk Telekom olsun kendince yaptıklarınızı anlatırsanız tüm forum üyeleri adına teşekkürlerimi sunarım)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Play store da 1.1.1.1 diye uygulama var indirin kullanın mobil veriye katkısı var hızlanmada

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hocam aynı muhabbet bende de vardı bıkmış haldeydim taahhüt bitti artık bir iki güne Vodafone elveda diyorum
Not Hala Vodafone kullanıyorum screenshot görüntülerinden evde ne kadar çekim gücü olduğuna bakın bir kaç güne inşallah hat taşıma olucak.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-12-11-53-32-486_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-01-12-11-53-32-486_com.opera.browser.jpg
    505,9 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_20200112_115429.jpg
    IMG_20200112_115429.jpg
    158,1 KB · Görüntüleme: 93

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Hocam aynı muhabbet bende de vardı bıkmış haldeydim taahhüt bitti artık bir iki güne Vodafone elveda diyorum
Not Hala Vodafone kullanıyorum screenshot görüntülerinden evde ne kadar çekim gücü olduğuna bakın bir kaç güne inşallah hat taşıma olucak.
Hayırlısı olsun hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla ben de Vodafone da sınırsız YouTube olmazsa direk Turkcell e geçecem. Hızı çıldırtmalık!

Son düzenleme:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
vodafone 4g si sıkıntılı. full çekse bile bazı yerlerde 1-2 mbps alıyorum bende. MH yi aradım söyledim yinede düzelmedi.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Yatırımda yapmıyolar. 5 g gelse bu defada 6g dıye ona yatırım yapmıyacaklar.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Hepsi ayri bi dünya, normalde tarife işlerini bayiden yaparım ama arayıp paket önerdikleri vakit uygun gelmediği için tamamiyle kendim daha üst bir pakete geçtim Tv+ olsunda yolculuk sırasında takar kulaklığı bir iki yayına bakarız diye belgesel izlemeyi seven birisiyim Discovery Channel olsun, Science olsun veya Viasat History di, History Channel dı derken evet bunlar paket içerisinde mevcut efendim demeleri üzerine geçiş yaptım. Neyse geçişi yaptık ama Tv+ hizmetinden dahi yararlanamadım aradım bunları kusura bakmayın aktifleştirilmesi unutulmuş gibi saçma sapan birşey söylediler Superonline birimine aktardılar orasıda biz ilgilenmiyoruz dedi 532 ye aktardı şaka gibiler resmen ya kafa buluyorlar yada adam seçiyorlar bilemiyorum artık. Orayla burayla görüş derken paketin aktivasyonunu yaptık belgesel kanalının b'si yok Trt belgesel dışında yalnızca sinema kanalları var ve paketin özelliğine dijital operatörden bakınca sadece ulusal ve sinema kanallarının olduğunu gördüm günde 1000 film diye aynı şeyleri yayınlayıp duruyor şimdi Ekim 2019 gibide sineme kanallarından da ekstra ücret isityor benden meğersem asıl o paket içeriğimde mevcutmuş kaldık ulusal kanallara. Şimdi taahhüt süremin bitişi yaklaştı çaldırıp duruyorlar yeni tarife felan eksik olun deyip kapatıyorum ilk işimde ya Vodafone ya Türk telekom'a geçmek olacak. Hizmeti konusunda, kalitesi konusunda tabiki birşey diyemem evet kaliteli ama doğru düzgün bir yapılanma yok içerisinde iyice boşlamışlar herkes bir haber yada işlerine geliyor sen beni zora sokuyorsun kalırmıyım ben sende bir daha şimdi şurada az bi süre var ilk işim Türk Telekom'a yada Vodafone'a geçmek olacak çeker çekmez arayan birdaha arar konuşuruz en azından cebim delinmez bu fiyata anca bu kalite derim geçtikten sonraki gelen spam aramaları, sms leri saymıyorum bile Türk Telekom da iken bu kadar aranmıyorduk, Turkcel hesabım üzerinden arama izinini iptal ettiğim halde nasıl oluyorsa arama ve sms izinlerim tekrardan aktif konuma gelmiş en sonda söylüyorum sistemsel bi hata olmuştur deniyor bu sistemsel hata müşteriden para kesmeye başladığı anda sorunsuz bir şekilde çalışmakta ama orada sıkıntı yok.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Arkadaşlar bir gerçek var ki kaliteyi ucuza alamazsınız, vodafone ve Telekom paketleri uygun fakat kapsama ve hız problemleri var, turkcell de fiyatlar yüksek ama kapsama ve hız problemi hiç yaşamadım. Bulunduğum yerde vodafone yanlızca band 8 den yayın yapıyor ve 3G/4G alabildiğim maksimum hız 1 mbps, aynı konumdan turkcellden 190 telekomdan 30mbps hız alabiliyorum.

Üst Alt