Yardım Mobil ağa erişilemiyor ve MMI kod hatası

0gus79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8 64 gb
Konular
3
Merabalar, cihazımda konuşma sesleri gelmediği için deltaya gönderdim. Ekran, şarj soketi ve konuşma sesi için parça değişimi yapıldı geldi. İlk 2-3 gün bi sorun yaşamadım garantiden gelince ama son 1 haftadır ' mobil ağa erişilemiyor ve MMI kod hatası ' alıyorm. Şebeke çekmiyor mesela şuan var ancak bi arama yapacak olsam ara tuşuna basar basmaz gidiyor. Türktelekom aradım ##002# ve #300*0000# kodlarını yazıyorm kapatıp açıyorm yine aynı. Ha konuşabildiğim kısıtlı anlarda da sesim kesik kesik gidiyor görüşmeler yarm kalıyor. Güvenli modda çalıştırdım yine aynı sorunları yaşadım. Belki bi uygulama çakışma yaratıyor diye son yüklediklerimi geç format attım yine aynı. Aynı problem yaşamış veya ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olacak birisi vardır umarım.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,
Sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olabilmemiz adına;
- Cihazınızın modeli,
- Serviste kayıtlı Form Numarası,

Dilerseniz özel mesaj yolu ile cihazın IMEI numarası ve kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğiz.

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis

harungsli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
kulaklık
Konular
2
telefonun modelini anladımda servise kaıtlı form no su ne alaka ve niye bu kadar geç yazdınız

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
telefonun modelini anladımda servise kaıtlı form no su ne alaka ve niye bu kadar geç yazdınız
Merhaba,
Kullanıcı serviste cihazına işlem yaptığımızı iletmiştir. Yapılan işlemle alakalı net bilgi paylaşımı ve incelemelerin gerçekleştirilmesi adına serviste kayıtlı form numarasını incelememiz net ve sağlıklı bilgi veriyor olmamızı sağlar.

Üst Alt