Yardım Mobil ağ kullanılamıyor sorunu

ersanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersan
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
1
Merhaba abiler, kardeşler. 15 aydır Redmi 5 Plus kullanıyorum, sim kartı da hiç değiştirmedim ama iki gündür mobil ağ kullanılamıyor hatası alıyorum. (Türk Telekom) İlginçtir ki arama yapamıyorum ama sms gönderip, mobil veriyi kullanabiliyorum. İMEİ kayıt dışı değil, telefonu yeniden başlattım, uçak modunda bekletip geri açtım ama çare olmadı. Benzer sorunu yaşamış ve çözüm bulmuş olan arkadaşlar var mı? İyi akşamlar.

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Ayni sorundan muzdaribim oyunlarda öncelik le büyük bir sorun mobil veriyle ping yasatiyor turktelekom eskiden olmuyor du tarayicidada Mobil ag kullanılamıyor hatasi aliyorum

Oyla:

Tunahancagri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tunahan
Cihazım
Red mi 5 plus
Konular
0
Bende de benzer sorun var mobil ağ yok SMS arama yok sistem güncellemeleri hata veriyor mi hesaplarına girince telefon direk mi durduruldu hatası veriyor

Oyla:

midnighttasarimevi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Midnight
Cihazım
redmi note5a
Konular
0
O sorun 11 güncelleme yaptıktan sonra oldu maalesef ama telefonun model farkı olmaksızın dili ingilizce yapın ve 1 kaç dakika sonra yeniden türkçeye dönün ve telefonu kapatıp açın sorun çözülüyor.
Diğer 1 sonuç için bölgeyi hindistan yaparsanız da çözüm oluyor. Tabii kalıcı olmasına gerek yok 1 kaç saat sonra tekrar bölge ayarınızı eskisi gibi yapıp telefonu kapatıp açmanızda yarar olacaktır.

Oyla:
Üst Alt