Soru Mobil Ağ Güçlendirici

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
Merhaba Oturduğum Masada Telefonun Mobil Ağı Zor Çekiyor Ancak Havaya Kaldırınca İyi.Harici Anten Gibi Birşeyler Varmı Acaba Bulunduğum Ortamda Mobil Ağı Güçlendirsin Yada Nasıl Güçlendirebilirim.Kolay Gelsin.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba Oturduğum Masada Telefonun Mobil Ağı Zor Çekiyor Ancak Havaya Kaldırınca İyi.Harici Anten Gibi Birşeyler Varmı Acaba Bulunduğum Ortamda Mobil Ağı Güçlendirsin Yada Nasıl Güçlendirebilirim.Kolay Gelsin.
Sinyal güçlendiriciler var ama bu kadar para vermeye değer mi?

Oyla:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
31
eski android telefonunuzu wifi güçlendirici yapabilirisniz

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Fiyatlara baktım ciddi yüksek. Ve cidden sadece GSM için mi bu güçlendirici? 😳 Mini bir baz istasyonu gibi geldi bana.
Aklıma GSM operatörü ile alakalı olma ihtimali geldi, farklı hatların çekim hızına baktınız mı?

Oyla:

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinyal güçlendiriciler var ama bu kadar para vermeye değer mi?
Vallahi Elimi Havada Tutmaktan Yoruldum.😂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fiyatlara baktım ciddi yüksek. Ve cidden sadece GSM için mi bu güçlendirici? 😳 Mini bir baz istasyonu gibi geldi bana.
Aklıma GSM operatörü ile alakalı olma ihtimali geldi, farklı hatların çekim hızına baktınız mı?
Gsm İle Alakalıdır Türk Telekom Zor Çekiyor.Binalarda Kapatıyor Çalıştığım Yerde.Ufak Baz İstasyonu Olur Anten Olur.Fakat Kartı Çıkaramam Telefondan.Kartsız Çalışan Yüksek Bir Yere Koyabileceğim Ve Rahat Nete Girebileceğim Bir Alet Lazım.Çoğu Zaman Nete Gireceğim Zaman Elim Havada Giriyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eski android telefonunuzu wifi güçlendirici yapabilirisniz
Bunu Yapmak İçin Sanırım Hattı Buna Takıp Hotspot Olarak Kullanmak Lazım.Kartı Buna Takarsam Çağrı Geldiğinde Uğraştırır.O Sıkıntı.

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Operatör ile alakalı ise, en kolay ve masrafsız , hat değişimi olur ancak emin olmanız gerekiyor, diğer operatör kullananları deneyip ona göre geçmelisiniz. Hat takma çıkarma konusunda ise, aylar önce bir arkadaşım "kopya hat" diye bir şeyden bahsetmişti, üstünüze olan hattan gidip kopya hat alacağım diyip veriyorlarmış ancak doğruluğu nedir bilemiyorum, aramaların kendi ana cihazına geldiğini ve yanlış hatırlamıyorsam diğer hatta mesaj vs için kullanıldığından bahsetmişti. Ancak işleyiş olarak net bilgim yok sadece böyle bir şeyden bahsetmişti.
Yine dediğim gibi hat değişimi denenmeli bence, en kısa çözüm.

Oyla:

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hattı Başka Operatöre Taşıyamam Ne Yazıkki.Çünkü Benim Hattımda Sınırsız İnternet Var.Elimi Kolumu Bağlayanda Bu.Bir Ağaç Dikecem Artık.Büyüyünce Tepesine Çıkıp Kullanacağım.Komik Gibi Ama Yıl 2022 Oldu Durum Bu.

Oyla:

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
14
Bir videoda görmüştüm. Kutu kolayı üstten ikiye kesip yarım silindir yapıyorsun. Telefonu da bunun içine koyuyorsun. Konuşmayı da BT kulaklık ile halledersin.
Şebeke antenleri cihazın arka alt tarafında olur. Telefonu o bölgeden tutmamak lazım

Mi 9T'den Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
GSM Operatörlerinin tümü evde zayıf sinyal sorunu yaşatıyor. Evde WiFi olduğu için uğraşmadım, uçak moduna alıp VoWiFi kullanıyorum. İmkanınız varsa siz de VoWiFi kullanmayı deneyin.

Oyla:

Awarahoon82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Mia1
Konular
7
GSM Operatörlerinin tümü evde zayıf sinyal sorunu yaşatıyor. Evde WiFi olduğu için uğraşmadım, uçak moduna alıp VoWiFi kullanıyorum. İmkanınız varsa siz de VoWiFi kullanmayı deneyin.
Ne Yazıkki Wifi Yok.

Oyla:
Üst Alt