Soru mobil ödeme sorunu

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
merhaba arkadaşlar, benim mi mix ile bonus flash üzerinden nfc mobil ödeme aktif etmek istiyorum. ama mobil ödemeye girince "cihazınız mobil ödeme için uygun değildir" yazısı geliyor. fakat başka bankanın kini aktif yaptığımda oluyor. garanti bonus için yapmamız gereken birşey varmı_ sürüm miui 10

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
merhaba arkadaşlar, benim mi mix ile bonus flash üzerinden nfc mobil ödeme aktif etmek istiyorum. ama mobil ödemeye girince "cihazınız mobil ödeme için uygun değildir" yazısı geliyor. fakat başka bankanın kini aktif yaptığımda oluyor. garanti bonus için yapmamız gereken birşey varmı_ sürüm miui 10
Bunu garantiye bildirin bence çünkü zamanında kendi banka uygulamam da da bu özellik kullanilmiyordu sonra dan geldi

Oyla:

merttrkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mİ 11
Konular
19
Aynı sorunu mi 8 imde yaşıyordum bonus Flash uygulaması güncellenince düzeldi. Aktif ancak ödeme yapabiliyor muyum deneme fırsatım olmadı maalesef.

Oyla:

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
aynen dedğiniz gibi sanrım bankanın uygulamasına nfc yi tanımlaması gerekli. tel ile yapılacak bişe değil

Oyla:

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
evet garanti bankasını aradım. durumu söyledim. 12 saat geçmeden düzeltildğini tekrar denememi söylediler. günvelleme falan gelmedi. direk girdim aktifleşti çalışıyor.

Oyla:
Üst Alt