Soru Mix 2 Vendor Orange Fox Skyhawk ve Rom Hataları

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Arkadaşlar cihazımda eu beta son sürüm yüklü.cihazıma flyme vb romları yüklemek istiyorum ama her seferinde aynı gri ekranda kalıyor.Revenge os bile yüklemiyor.forumda vendor dosyası lazım onu flaşlaman lazım diyolar.kaç gündür cihazım için vendor aradım bulamadım. hatta cihaza orange fox veya skyhawk da yüklenmiyor.hepsi aynı gri ekranda kalıyor. Çözümünü bilen varmı ? cihazda forumdaki tek tıkla twrp ile kurulan twrp sürümü mevcut 3.3.2.b

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mix2 için çıkmış tüm romları kurdum neredeyse hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Twrp sürümünüzü değiştirip tekrar deneyin. Romu kurmadan önce dahili hafıza hariç herşeyi silin, romu kurun ve format data yapın sorunsuz açılması gerekiyor. FlymeOS çok sıkıntılı hiç uğraşmaya değmez tamamıyla zaman kaybı. Twrp sürümüm 3.2.3.0.

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Mix2 için çıkmış tüm romları kurdum neredeyse hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Twrp sürümünüzü değiştirip tekrar deneyin. Romu kurmadan önce dahili hafıza hariç herşeyi silin, romu kurun ve format data yapın sorunsuz açılması gerekiyor. FlymeOS çok sıkıntılı hiç uğraşmaya değmez tamamıyla zaman kaybı. Twrp sürümüm 3.2.3.0.
Sizin söylediğiniz twrp sürümünü yükledim ekran böyle oldu bakın aynı böyle kalıyor.orangefox dada böyle

Ekli dosyalar

• 20200530_145857.jpg
    20200530_145857.jpg
    752,1 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Sizin söylediğiniz twrp sürümünü yükledim ekran böyle oldu bakın aynı böyle kalıyor.orangefox dada böyle
Lrteam in twrp si vardı. Onu deneyin. Lineage os Android 10, pixel experience android 10 kurdum direk sonra MIUI tabanlı romları da denedim rollback kontrolü bile yapmadan. Global stabili flaşlanmıyordu onu da flaşladım. Ya twrpde yada yüklemek istediğiniz romda hata var

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Lrteam in twrp si vardı. Onu deneyin. Lineage os Android 10, pixel experience android 10 kurdum direk sonra MIUI tabanlı romları da denedim rollback kontrolü bile yapmadan. Global stabili flaşlanmıyordu onu da flaşladım. Ya twrpde yada yüklemek istediğiniz romda hata var
twrp lr team ın son sürüm beta olanı var.revenge os un 10.0 ını yüklemeye çalıştım aynı yukardaki gibi gibi kaldı.skyhawk orange fox yükleyincede aynı ekranda kalıyor.sadece eu rom mi globe gibi miui tabanlı romlar kuruluyor onun dışında ne başka twrp sürümü ne de rom yükleniyor.ben cihazın sistem dosyalarında diye düşünüyorum.boot dosyası veya vendor dosyasında sıkıntı olabilir ama o dosyaları da bulamamıyorum ki flaşlayabileyim

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Size tavsiyem herhangi bir romu normal flaşlyın yani stock rom yükleyin miflashtan tamamen sistem stock hale döner ve yeniden sorunsuz twrp kurun ve öyle deneyin derim. Boot vendor kısımları anca stock imajdan alabilirsiniz o da uyumlu olması lazım

Oyla:

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Size tavsiyem herhangi bir romu normal flaşlyın yani stock rom yükleyin miflashtan tamamen sistem stock hale döner ve yeniden sorunsuz twrp kurun ve öyle deneyin derim. Boot vendor kısımları anca stock imajdan alabilirsiniz o da uyumlu olması lazım
şimdi 11 0 5 sürümünü indirip deniyorum hocam umarım dediğiniz gibi olur bundan daha önce buna benzer denemiştim.stock roma dönmüştüm hatta orjinal recoverye de döndü ama sonuc gene aynıydı bakalım ne olacak

Oyla:
Üst Alt