Yardım Mix 2 sürüm düşürme hakkında bi yardım...

Faruk155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
mix 2
Konular
1
Telefonu alalı 3-4 yıl oluyor.Bu sene içinde MİUİ 12 yapmıştım ama pişmanım şarj acayip şekilde bitiyor ve telefon ısınıyor.
Şuan Miui 12 Global 12.0.1 kurulu bi siteden chiron global v9.1.2.0 NDEMIEI buldum.Adb ve Mi Flash programı indirdim.AntiRoll Back kontrolünde 1 yazıyor sorun yok sanırım.
Sürüm düşşem bu şekilde herhangi bir sorun olurmu ?
BL kilidi açık

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Cihazınız MIUI 9 ile geldiyse ilk kurulumda, MIUI 9'a düşürmekte sorun yaşamazsınız ancak o kadar eski sürüme düşürünce de birçok özellik gidecektir. 10 veya 11 sürümlerine bir bakın derim.

Mi Flash üstünde Clean All seçeneğini seçerseniz sorun olmaz. Kesinlikle Clean All and Lock seçeneğini seçmeyin.

Faruk155

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
mix 2
Konular
1
Cihazınız MIUI 9 ile geldiyse ilk kurulumda, MIUI 9'a düşürmekte sorun yaşamazsınız ancak o kadar eski sürüme düşürünce de birçok özellik gidecektir. 10 veya 11 sürümlerine bir bakın derim.

Mi Flash üstünde Clean All seçeneğini seçerseniz sorun olmaz. Kesinlikle Clean All and Lock seçeneğini seçmeyin.
Hangi sürümle geldiğini hatırlamıyorum ama o miui 10 olduğunu kesin hatırlıyorum o zaman ona düşüreyim. Programı açtım clean all and lock işaretliymiş hocam kurtardınız beni valla Allah razı olsun.Cevap verdiğiniz içinde teşekkür ederim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geri bildirim yapayım :D
Normal şekilde sürüm düşürdüm Miui 10 da hata verdi wifi çalışmadı depolama alanı hasarlı gibi uyarılar verdi sonrasında Miui Global 11.0.6 başarılı şekilde yüklendi şu an için memnunum tavsiye ederim

retaired

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sadi Kasap
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
1
Ayrıca pil değişimi hiç yapamamışsanız, pil değişim zamanı gelmiş olabilir ve fayda sağlayabilir.

Üst Alt