Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Global beta kullanıyordum. Dün yükledim. Çok fazla kurcaladığım için ölçümleme yapamadım henüz. Ufak tefek çalışmayan şeyler dikkatimi çekiyor. Kilit ekranındaki random wallpaper gibi. Birde yukarı çekmeye power tuşunu ekran ortasından yapınca kafası karışıyor hem arama hem de power açılıyor. Ses kesinlikle beta dan çok daha iyi.

Random wallpaper i denemedim hocam, fazla şarj tuketimi olmasin diye kullanmiyordum diğer romlarda da. Yukari cekince bende arama kismina geciyor, dediginiz sorunu bende yasayinca kapattim o ozelligi, kapatinca sadece Arama kismi aciliyor simdi. Ses Epic romda da iyiydi hocam, hatta Epic romda ses geliştirmesinden bahsediliyordu. Henuz sesi bu romda denemedim, aksam denerim muhtemelen.

Sarj tuketimi de en kotu global kadar llur diye dusunuyorum, fakat Epic romdan fazla tuketiyor sarji, ekran suresinden anlasildigi kadariyla. Bu romdan sonra baska rom denemeyi dusunurseniz Epic romu onerebilirim size.

ilkerl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilker
Cihazım
Mi6
Konular
0
Random wallpaper i denemedim hocam, fazla şarj tuketimi olmasin diye kullanmiyordum diğer romlarda da. Yukari cekince bende arama kismina geciyor, dediginiz sorunu bende yasayinca kapattim o ozelligi, kapatinca sadece Arama kismi aciliyor simdi. Ses Epic romda da iyiydi hocam, hatta Epic romda ses geliştirmesinden bahsediliyordu. Henuz sesi bu romda denemedim, aksam denerim muhtemelen.

Sarj tuketimi de en kotu global kadar llur diye dusunuyorum, fakat Epic romdan fazla tuketiyor sarji, ekran suresinden anlasildigi kadariyla. Bu romdan sonra baska rom denemeyi dusunurseniz Epic romu onerebilirim size.
Çok teşekkürler mutlaka denerim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilkerl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilker
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu rom da Netflix 4.16 ve 4.20 yi yükleyebildim. Film ve dizileri indiren versiyonlar çalışmıyor hata veriyor. Aşma yönte mi var mı? veya Epic de durum aynı mı?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bu rom da Netflix 4.16 ve 4.20 yi yükleyebildim. Film ve dizileri indiren versiyonlar çalışmıyor hata veriyor. Aşma yönte mi var mı? veya Epic de durum aynı mı?

Hocam Epic romda ayrica Netflix uygulamalasi yayinliyordu sanirim yapan kisi. Netflix i telefonda kullanmadigim icin hic denememistim. Ama muhtemelen benzer bir durum olusacaktir.

Bu arada Epic romda Google Play de sertifikali gorunmesine ragmen Netflix cikmiyordu Google Playde. Miui Pro romda Google Play sertifikasiz görünüyor.

muammer52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammet
Cihazım
Gm5 Plus
Konular
1
Geri tuşu ile son kullanılanlar tuşunun yeri değiştirme kısmı yok sanırım. Başka nasıl degıstırırız?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Geri tuşu ile son kullanılanlar tuşunun yeri değiştirme kısmı yok sanırım. Başka nasıl degıstırırız?

Hocam o özellik 7.9.7'de kaldırıldı fakat 7.9.8'de geri eklendi. Muhtemelen gelecek haftaki çevirilecek Miui Pro romda da olacaktır.

7.9.8 sürümlü romları deneyin hocam en kolayı.

muammer52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammet
Cihazım
Gm5 Plus
Konular
1
Hocam o özellik 7.9.7'de kaldırıldı fakat 7.9.8'de geri eklendi. Muhtemelen gelecek haftaki çevirilecek Miui Pro romda da olacaktır.

7.9.8 sürümlü romları deneyin hocam en kolayı.
Teşekkürler hocam geri döneyim ozmn. Alışık olmayınca kullanılmıyor böyle.

aslanenver

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Mi 6
Konular
25
Albaraka uygulaması çalışıyor mu