MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
suat hocam merhaba yeni verilen sürümü yükledim wipe ları yaparak kurdum ancak kurulduktan sonra rusça dilinde ve Mİ ID doğru şekilde girmeme rağmen kabul etmiyor hem wifi da hemde mobil veride denedim ama olmuyor telefon açılış ekranında kaldı hiçbirşekilde giriş yapamıyorum
Mi hesabına giriş yapmadan da kurulumu bitirebilirsiniz. Atla seçeneği olması lazım

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
Mi hesabına giriş yapmadan da kurulumu bitirebilirsiniz. Atla seçeneği olması lazım
maalesef böyle bir seçenek çıkmamakta wifi a giriş mi hesap girme ve onun altında da telefon numaratörü gelmekte başkada hiçbirşey yok hocam

bysensei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömür
Cihazım
mi6
Konular
0
usta bir yerde bir sorun vardır email ve şifreyi yazarken boşluk kalıyor olabilir
mi id kısmı haricinde başka bir yere giremiyorum zaten sorun şu ki doğru bir şekilde mi id mi girmeme rağmen kabul etmiyor anlamadım wifi yüzünden dedim oda olmadı mobil veriyle denedim o da olmadı

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
mi id kısmı haricinde başka bir yere giremiyorum zaten sorun şu ki doğru bir şekilde mi id mi girmeme rağmen kabul etmiyor anlamadım wifi yüzünden dedim oda olmadı mobil veriyle denedim o da olmadı
romu tekrar kurup deneyin birde

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
sorunu çözüm mi id mi giriyordum hep ama mi id yerine şifremi girmem gerekiyormuş eu rom kurdum dil ingilizceye dönünce sorun anlaşıldı
'Cihazı bul' özelliğini kapatıp romu yüklerseniz o ekran karşınıza çıkmaz.
Çıktığı zamanda klavye boşluk tuşundan sağa kaydırın klavye ingilizce olur...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt