MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Garan83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Xaomi redmi4
Konular
0
Arkadaşlar miuipro santoni son sürüm link verebilecek olan varmı teşekkürler şimdiden

ytezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umit Yasar
Cihazım
xioimi
Konular
6
Linki yenileyebilir misiniz

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
9

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi 8 lite de yokmu

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Arkadaşlar mi 8 için güncel link var mı yardımcı olabilirmisiniz

Cariborn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbo
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Kamu
Konular
2
Volte aktif olduğunda sms iletme ve almada zaman zamanda şebeke sorunu yaşıyorum herhangi bir cözümü var mı şuan 9.7.11 yüklü telefon mi 8 hattım TT

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
9.6.20 kurdum miproinfo ayarlarin hepsine resmen mudehale ediliyor ben ayari degistiriyom bi sure sonra tekrar kapaniyor bole mudehale varsa butun gizlilik ilkeleri ihlal ediliyor demektir. guven sifir ayrica cok isiniyor ki mudehaleden kaynakli mipro ya artik guvenilmez benimi gorusum ister bagisli ister bagissiz eu 10.4.2 kurdum sifir isinma var demekki mudehale yok fazla isinma hem bataryayi öldurur hem şişirir yarinda batarya şişme neticesi patlar hem evi hem kendinizi yakarsiniz skintili bir durum

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
başta nende öyle düşünüyordum ama deneme yanılma yöntemiyle farkettim ki bu anlattıklarınız dışarıdan bir müdahale ile değil de belli periyodlarla telwfon güncelleme için ağa bağlanmaya çalışıyor ve bağlanamayınca da kodlama gereği kendini demo moda alıyor.
yani dediğiniz sürümü kurun sim kart takmayın yani hiç ağa dahi bağlanamasınlar ( mğdahaleden kastınız ağ tabanlı vs ise ki öyle anlaşılıyor kastınızdan) görecekainiz ki güncelleme için ağa bağlanamayınca bir süre sonra demo moda giriyor. bunu da neden yaptıklarını tahmin ediyorsunuzdur! maksat herkes ödediği rom u kullansın.
şimdi bir denemem kaldı o da şu:8tlye bir aylık abone oldum ve o bir ay boyunca çıkacak olan g0ncellemeleri yükleyebileceğim ama sürem bittiğinde yeni güncelleme alamayacağım elbette lakin hala üyeliğim devam ettiği için ağa bağlanıp kendini demo moda alacak mı ona bakacağım.
yani yemi sürümleri yükleyemesem bile üyeliğim olduğu için ve en son kulöandığım sürümü de zaten satın aldığım için kullandığım rom yine full olarak devM edecek mi onu anlayacam 20gün sonra

Üst Alt